Atklāts kādām sazvērestībām ticējusi Megana Mārkla

tautaruna.lv 30.mai
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Lai arī pēc kāzām ar princi Hariju britu karaļnama "jauniņā" amerikāniete Megana Mārkla centās kļūt par pilntiesīgu ģimenes locekli, viņa vienmēr jutusies kā izstumtā un pārdzīvoja, ka atrodas tālu prom no draugiem. Tagad arī atklājies, ka šajā smagajā laikā Saseksas hercogiene ticējusi sazvērestībām, kas esot it kā vērstas pret viņu, vēsta "Mirror".

Kāds Meganas draugs atklājis, ka Megana bijusi pārliecināta, ka pret viņu vērsta sazvērestība, lai "dabūtu viņu ārā". Jau no paša sākuma viņa jutās nepiederīga un tā nav bijusi dzīve, kāda viņai ritēja Losandželosā un tādēļ viņa gribējusi arī Lielbritāniju pamest.

Arī kad jaunlaulātie pārcēlās uz karalienes Elizabetes II dāvināto Frogmoras kotedžu, Megana sevi izolējusi vēl vairāk.

Tagad, kad princis Harijs ar savu ģimeni no Kanādas pārcēlies uz Losandželosu, avoti vēsta, ka ģimene šeit vēlas arī palikt.

Taču, lai arī Megana esot daudz laimīgāka kopā ar savu mammu un draugiem, šis ir pārbaudījumu pilns laiks princim Harijam, kuram visa sociālā dzīve bija Anglijā, bet Losandželosā viņš praktiski nevienu nepazīst.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Jā, Harim svešā vietā no sākuma nebūs viegli. Ne jau ar katru uzreiz metīsies sadzert. Tā ir, kad pakļaujas bābu iefgribām!

31.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:57

Jaunākās diskusijas