Atklāj jaunas detaļas par Mucenieces šķiršanos

tautaruna.lv 31.mai
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Latviešu izcelsmes aktrises Agates Mucenieces šķiršanās lietas advokāte Žanna Margulisa uzsvērusi, ka Agatei šķiršanās process paies "bez sāpēm", vēsta TV kanāls NTV.
Aktrises advokāte nešaubās, ka Pāvels Prilučnijs neskoposies ar alimentiem, tāpat apmaksās arī komunālo maksājumu parādus (ap 1000 eiro), kas izveidojušies par dzīvokli, kur patlaban dzīvo Agate.

"Ar viņu kopā patlaban dzīvo mamma, tāpēc viss ir kārtībā. Bērni nekad nepaliek nepieskatīti. Viņi ir vai nu kopā ar tēti vai mammu, vai vecmāmiņu. Viss ir labi. Viņiem vienkārši jauns dzīves etaps," pauda advokāte.

Savukārt pati Muceniece atzīst, ka ir jau atguvusies pēc lielā strīda ar Pāvelu.

"Dialogs ir izveidojies, es ceru, ka mēs no tā visa tiksim ārā kā labi draugi. Mēs šķiramies oficiāli, viss pamazām notiek," pauda Agate.

Komentē 8

 
Anonīms
 

jau izveidojies 1000 eur parads, vel nav skirusies un uzsakusi patstavigu dzivi, bet pardzivokli jau nemaksa, tadu sikumu, kas bus velak. vina ir pieaudzis cilveks un prilucnijs nav vinas tetis, kam jaseko lidz obligatajiem maksajumiem.

31.maijs Atbildēt

Kas ir muceniece??

31.maijs Atbildēt

Jārtējā lētā golddigere

31.maijs Atbildēt

Nekādas īpašas detaļas neievēroju... Pats vainīgs, kā saka...

31.maijs Atbildēt

He, izskatās, ka šī nemācēja putru vārīt, bet mužikiem, neatkarīgi no sociālā stāvokļa, tā ļubestība iet caur vēderu. Tas nav nekas jauns.

31.maijs Atbildēt

Gan jau sūkāt arī beprot, tās katvietes tāpēc visi pamet, jebkura ukrainiete čaklāka

31.maijs Atbildēt
Janis Bērziņš > roberts.59bd35ecbaf65

To pseido robertam...tev parašņik jāmācās rakstit,ar to ka beidz 2klases vēl neskaitās ,ka esi rakstnieks,parašņiks ,no parašas,lūk no kurienes esi.

1.jūnijs Atbildēt

Nu bļin! Pieaugusi vecene nevar savus rēķinus samaksāt!! Tā tēva vietā būtu savu bērnu no tādas mačalkas savācis,un lai dzīvo un taisa savus parādus..

1.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:47

Jaunākās diskusijas