VIDEO: Patmalniece atklāj trīs lietas, no kurām baidās

Baiba Puriņa 24.mai
 
Jānis Vēveris/F64
Televīzijas kanāla STV Pirmā! raidījumā "Starp mums runājot" populārā modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece nosaukusi trīs lietas, no kurām baidoties.

Sarunas sākumā apspriests kādā tērpā Elita mazgā logus. "Trenūzenēs, skaidrs. Vai naktskreklā citreiz," smej Elita. Tāpēc, kad māksliniecei lūdz nosaukt trīs lietas, no kurām viņa baidās, pirmā lieta tiek nosaukta izkrišana pa logu. Jāteic, ka atbildes tapšanā Elitai piepalīdz raidījuma vadītājs Valdis Melderis.

Taču kā nākamo lietu, no kuras viņa baidoties, esot "izkrišana no dzīves". "Protams, bail ir arī saslimt," kā trešo baiļu iemeslu min Patmalniece.

Viņa gan norāda, ka ir reāliste un saprot, ka "ja tev jāslimo tad jāslimo", tāpēc viņai esot ļoti grūti nosaukt lietas, no kā viņa baidoties. "Jābūt pazemīgam, mierīgam un tad, lai notiek, kas notikdams," uzskata Elita.

Jau vēstīts, ka Patmalniece pievērsusies stilīgu sejas masku sūšanai. Ideja šūt aizsargmaskas Elitai dzima, kad pašai radās vajadzība pēc tādas. Māksliniece atzīst, ka viņas šūtās sejas maskas ir vieglai aizsardzībai un drīzāk kalpo kā stilīgs aksesuārs. "Tapuši jau vairāki simti. Par darba trūkumu sūdzēties nevaru," žurnālam "Privātā Dzīve" teikusi Elita.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Es ieteiktu šai ,,māksliniecei,, labāk pastrādāt kādā kūdras purvā , lai atvēsinātu ,,pārkarsušās,, smadzenītes.

24.maijs Atbildēt

Šitais arī baigākais kadrs... :) Nav ne jausmas, kur viņa māksliniece un kur populāra, bet pie Jēkabpils pāķiem, atvainojos, toč nav.

24.maijs Atbildēt

Esot populāra vietējā Betā, bet es jau nezinu.

25.maijs Atbildēt

Drausmīga izskata vecene. Ja nemaldos, tieši šī bija visà Mārupē slavena lezbiete, netālu no 25.autobusa galapunkta dzīvoja ar otru bābu. Vecue mārupieši atcerēsies. Man jau aizdomas, ka ar to Līvu dziedātāju naudas dēļ mainīja orientāciju

25.maijs Atbildēt

Uzšujiet paši vairākus simtus sejas masku un tad spriedelējiet!

25.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas