Aktieris Egils Melbārdis vēršas pie sabiedrības

Viktorija Gabrjuna 15.mai
 
Ilze Zvēra/F64
Latviešu aktieris Egils Melbārdis vietnē Instagram publicējis savas pārdomas par pandēmiju un Covid-19 izraisīto krīzi un aicinājis atbalstīt latviešu uzņēmējus, mūziķus un māksliniekus.

Egils raksta, ka, lai gan daļai cilvēku dzīve sāk atgriezties ierastajās sliedēs, ir jomas, kurām joprojām nav viegli.

"Pārdomas...Ik pa laikam sāk atskanēt izteikumi, ka dzīve atgriežas ierastās sliedēs. Tiešām prieks, ja kādam tā notiek. Tomēr!!!

Joprojām ir uzņēmumi un veselas nozares, kas ir uz izzušanas robežas, bet to darbinieku neziņa un izmisums aug augumā.

Bieži vien ierobežojumu atvieglojumi ir pielīdzināmi situācijai, kad labības lauka vietā ir atļauts iesēt trīs vārpas. Vai arī, kad uzņēmumiem uz pašu atbildību un par saviem līdzekļiem “jāapsēj viss lauks”, bet nepārtraukti tiek brīdināts, ka “ražu novākt” nedrīkstēs!

Tāpēc ir NEPIECIEŠAMS valsts atbalsts! Šis, manuprāt, ir laiks, kad jānolaižas no “politiskajām debesīm” un jāpievēršas laicīgajam - savu pilsoņu atbalstīšanai! Šis nav laiks, kad “kārtot rēķinus” ar savējiem, bet dibināt tiltus sadarbībai nākotnē! Un, pie tā, ka šī sadarbība daudzos gadījumos nav notikusi līdz šim, nav vainojama tikai viena no pusēm. Bet sadarbības pamats nākotnei, tiek likts pašlaik. Galu galā, mēs visi esam “vienā laivā”.

Novēlu Veselo saprātu, Visiem izturību un Veselību. Un aicinu Latvijas iedzīvotājus, protams, iespēju robežās atbalstīt Savējos - ražotājus, pakalpojumu sniedzējus, mūziķus, māksliniekus!" raksta Melbārdis.

View this post on Instagram

A post shared by Egils Melbārdis official (@egilsmelbardis) on

Egils Melbārdis ir latviešu aktieris, kurš kopš 2000. gada strādā Latvijas Nacionālajā teātrī. Filmējies televīzijas seriālā UgunsGrēks, kā arī ierunā filmas ierakstu kompānijā SDI Media Latvia.

Komentē 3

 
Anonīms
 

ieraugot virsrakstu pārbijos ne pa jokam, iedomājos, ka šim kas briesmīgs atgadījies un lūdz atbalstu tautā. Ja tik vien tā bēda, tad nav ko uztraukties - pārdzīvosim.

15.maijs Atbildēt

Egils izklausās prātīgāks vēl par Kiviču.

15.maijs Atbildēt

Noteikti jāatbalsta savējie! Pilnīgi piekrītu Egilam, tā arī darīšu un jau daru. Kā gan savādāk, protams, par savējiem!

15.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:41

Jaunākās diskusijas