Magone stāsta, kāpēc vīrs neiet strādāt

tautaruna.lv 16.maijs 2020, 15:31
 
Ekrānšāviņš no video
Raidījuma "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone nekautrējas plašāk stāstīt arī par visai privātām ģimenes lietām. Piemēram, vienā no raidījuma jaunākajām sērijām viņa stāstījusi par iemesliem, kāpēc vīrs Žans neiet strādāt algotu darbu.
"Viņš man te mēģina visādi attaisnoties- kur es strādāšu, kur ta man te tik maz maksās," vīra vārdus atstāsta Magone. Tiesa, pats Žans uzsver, ka strādā mājās, visu izdara.

Magones vīram ir arī sava izpratne par to, kā noteikt, kādu darba samaksu viņš ir pelnījis.

Jau vēstīts, ka Magone kopā ar vīru Žanu un abu kopīgajām atvasēm, kā arī bērniem no dzejnieces iepriekšējām attiecībām mitinās mājās Gulbenes pusē. Paralēli rūpēm par bērniem, pāris iekopis arī saimniecību. Vairāk par to lasi šeit.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Mans komentàrs ir tàds. Źanis grib izbraukt uz Magones bèrnu pabalstiem. Laukos tàdi staigàtàji kà viñs nav vajadzigi. Istam virietim ir jàpelna nauda un ari màjas jàpaspèj virießa màjas darbus izdarìt nevis vazàties Magonei no pakaĺas un tuksi muldèt un pràtuĺot kà bùtu ja bùtu. Un tà lidz vazàsanàs sievai visur krit uz nerviem. Mute kà klaçu tarbai.Bàba ne vìrietis.Bernu pabalsti kad paliks mazàki tad aizmuks uzsavu Leitiju i gailis astei lìdzi nedziedàs.Staigà nosñurcis. Vienkarsi.pretigi. Magonei nav ne vainas. Stràdiga lauku sieva. Lai viñai veicàß.

16.maijs 2020, 16:00 Atbildēt

Visu laiku tikai Magoni vien rāda, bet gribas redzēt arī kāds tas Žanis izskatās.

16.maijs 2020, 16:03 Atbildēt

Kaza nav lops,leitis nav...Kāda zvaigzne tāda apkārtne.Lauku bāba ar čurām galvā...

16.maijs 2020, 20:35 Atbildēt

Tad jau Kivičs ir krietni normālāks.

16.maijs 2020, 22:37 Atbildēt

pareizi ir dzivojot laukos kur pasiem zeme vertigak stradat veidot pasiem savu saimniecibu tada veida nodrosinot gimeni ar skriesanu vergot pie citiem labklajiba nekad nebuss

17.maijs 2020, 2:01 Atbildēt

Ists "HOME Soveticus" kuram smadzenes savienotas ar dzimumorganu,kam vajag veci majasdarbiem?

17.maijs 2020, 3:45 Atbildēt

Izskatās,ka tas Žanis ir arī slinks,negrib nekur strādāt,labi,ka vēl mājās kaut ko dara,bet mūžīgi jau tā nevar dzīvot,jauns vīrietis taču.

17.maijs 2020, 13:12 Atbildēt

Tāds tādu atrod.Vai arī cūka dubļus vienmēr atrod.Māja ka cūku aizgalds,bet abiem tas apmierina,abi nošļukuši un bērnus ari tādā stilā audzina.Nožēlojami!!!!

17.maijs 2020, 22:37 Atbildēt

Mājā taču VISU izdarot. Ko vēl šai vajag?

18.maijs 2020, 7:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:53

Jaunākās diskusijas