Harija un Meganas dēļ cieš kaimiņi

tautaruna.lv 14.mai
 
Reuters/Scanpix/LETA
Pēc pārcelšanās uz ASV princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla dzīvo greznā Holivudas magnāta villā. Kaimiņos pārim dzīvo daudzas Holivudas zvaigznes, tostarp Kameronia Diaza ar vīru, Eštons Kačers ar Milu Kunisu, Adele, Keitija Perija ar Orlando Blūmu un citi, raksta "cosmo.ru".

Līdz ar Harija un Meganas pārcelšanos, preses fotogrāfij vēl vairāk sākuši uzmanīt elitāro rajonu.

Tailera Perija 18 miljonud dolāru vērtā māja atrodas pārim "izdevīgā" vietā, proti, tā ir teju vai nepieejama fotogrāfijiem, jo atrodas uz paugura.

Cerībā tikt pie bildēm fotogrāfi cenšas pāri iemūžināt "no gaisa". Viens no Harija un Meganas kaimiņiem Stīvs Frankels pasūdzējies, ka tagad jau no agra rīta dzirdama helikopteru rūkoņa.

Kā raksta izdevums, Harija un Meganas dēļ lidaparātu radītie trokšņi padarījuši citu slavenību dzīvi gluži vai neciešamu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Būtu braukuši dzīvot uz Jēkabpili nekādas problēmas nebūtu, visi priecātos par tūristiem un citu interesentu klātbūtni, jo pilsētas kasē nāktu balta nauda.

14.maijs Atbildēt

Nekādā galā viņiem neiet.

14.maijs Atbildēt

Bet es,ieraugot virsrakstu, nodomāju, ka šie apzog kaimiņus. Labi, ka izlasīju rakstu, ko reti daru, tad rakstīju komentāru.

14.maijs Atbildēt

Nu helikofteri laikam arī mūsu mājām iet pāri vairākreiz dienā un dažas sekundes jāpiecieš , bet pie mums ir "populāri" ari "tačkas virs grieztiem grūztit un dauzīt vairāks stundaa dienā + vēl motorzāģīši ar āmuriem ari lietā tiek likti jau gandriz vai 30 gadu pēc kārtas vienās un tajās pat vietās (vai nu augšā vai apakšā vai sānos it kā citur nevajadzētu un nevarētu ) un ar diezgn retiem izņēmumiem.

14.maijs Atbildēt

Meganas un Harija vai tomēr aptrakušo paparaci dēļ?

14.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:07

Jaunākās diskusijas