Mārkla saņem asu kritiku par video ar Ārčiju

Baiba Puriņa 7.mai
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Rakstniece Emīlija Grifina, kura ir autore grāmatai "Aizņemos līgavaini" (Something Borrowed) pēc kuras uzņemta arī filma, nosaukusi Meganu par "samākslotu", vēsta "E!".

Jau vēstīts, ka vakar savu pirmo dzimšanas dienu svinēja Meganas Mārklas un prinča Harija dēls Ārčijs. Sociālā tīkla Instagram kontā "Save Children UK" publicēts video, kurā redzams, kā Megana mazajam puisēnam lasa grāmatu par zaķi un pīli.

Emīlija Grifina norādījusi, ka video esot bijis "neērti skatīties". "Viņa ir tik samākslota," norāda rakstniece. Instagram Emīlija norādījusi, ka Meganas sniegums esot paudis "skatieties uz mani! Skatieties uz mani! Man vajadzīga uzmanība kā mīlošai mātei".

Arī citiem Meganas video nav bijis pa prātam. "Ir bēdīgi redzēt, kā viņu kaitina tas, ka Ārčijs pilnībā neatbilst viņas standartiem," norādīts vienā no komentāriem. Kāds cits, savukārt, norāda, ka Meganas aktrises laiki ir iemesls, kāpēc šķiet, ka viņa "tēlo mātes lomu".

View this post on Instagram

A post shared by Save The Children UK (@savechildrenuk) on

Jau vēstīts, ka sociālā tīkla Instagram kontā "Save Children UK" publicēts video, kurā redzams, kā Megana mazajam puisēnam lasa grāmatu par zaķi un pīli. Publikācijā norādīts, ka Saseksas hercogiene arī palīdz fondam līdzekļu vākšanā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Pērtiķiene

7.maijs Atbildēt

Un kas tu esi? Skaudīgais letiņu kuilis!

7.maijs Atbildēt

Kā nu katrs māk, tā arī viņš to dara. Es tur neko sliktu un samākslotu nesaskatu. Mums katram vajadzētu padomāt, cik daudz mēs esam gatavi dot saviem bērniem, nevis skatīties uz citiem.

8.maijs Atbildēt

Faktiski ,viņa izmanto bērnu sevis reklamāšanai ?Tas pavisam nav labi.

8.maijs Atbildēt

Pretīgi viltīgā čūska!

8.maijs Atbildēt

kas var būt labāks- kā saņemt kritiku no plānprātīgiem skauģiem!!!

9.maijs Atbildēt

Nesaprotu, kāpēc sociālie dienesti un bāriņtiesa vēl arvien nav atņēmuši viņai mātes tiesības.

10.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:07

Jaunākās diskusijas