Busulis pastāsta, ko viņam raksta sociālajos tīklos

Rita Lazda 8.apr
 
Ekrānšāviņš no video
Dziedātājs Intars Busulis ir plaši pazīstams ne vien tepat, Latvijā, bet arī, piemēram, Krievijā. Protams, ka netrūkst arī cilvēku, kas ar viņu vēlas aprunāties arī virtuālajā vidē. Armanda Tripāna raidījumā "Rezervēts" mūziķis pastāstījis, ko viņam raksta sociālajā tīklā facebook.
"Intar, tu mums esi vajadzīgs," tādus vārdus mūziķis saņem sociālajā tīklā facebook un neslēpj, ka tas ir kā impulss, kas liek darboties tālāk. Netrūkst arī "drosminieku", kuri atļaujas, piemēram, viņu arī apvainot.

"Es nereaģēju, vienkārši izdzēšu to komentāru, lai neizjauktu to mieru," saka Intars.

Visu žurnālista un I.Busuļa sarunu skaties šeit.

Jau vēstīts, ka šajā raidījumā dziedātājs arī pastāstīja par to, kas notiek F.Kirkorova ballītē Krievijā. Par to vairāk lasi tautaruna.lv.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Busulis vēl nevar un nevar pierast pie domas, ka eksistē viedokļu dažādība, padomju laiki sen beigušies, kad eksistēja tikai viens "nekļūdīgais" viedoklis.

9.aprīlis Atbildēt

Kādas muļķības. Komentārus ar vienkārši citādu viedokli viņš nedzēš un dažreiz pat "laiko". Šeit ir runa tikai par klajiem apvainojumiem un rupjībām (visbiežāk tie ir abi kopā, jo daži indivīdi vienkārši neprot izteikt savu "viedokli" bez rupjībām), par kuriem patiesībā saskaņā ar Instagrama (kur Busulim ir visvairāk komentāru) politiku varētu ziņot un Instagrams pats tos izdzēstu un pēc vairākiem tādiem lietotājs vispār tiktu bloķēts. Un arī tos Busulis dzēš ne jau sevis dēļ, bet, kā viņš teica, miera dēļ un lai viņa sekotājiem nevajadzētu tos lasīt........

Tā ka kopumā tā ir ļoti mērena reakcija (ja tā to var nosaukt) uz tādiem komentāriem - citi viņa vietā patiešām par to ziņotu un vēl citi atbildētu ar kādu skarbu vārdu.

10.aprīlis Atbildēt

Taču Busuļa Instagramā un Feisbukā vispār ļoti reti parādās negatīvi komentāri un ne jau tāpēc, ka viņš visu dienu sēž un tos dzēš. Tos, kas ir, parasti var pamanīt pirms tie tiek izdzēsti. Par laimi, nīdēji un "citādā" viedokļa pārstāvji (lasīt, Latvijas pseidopatrioti, kuri ikvienu, kurš atļaujas braukt uz Krieviju, sauc par Latvijas nodevēju un, protams, dažādos rupjos vārdos + daži, kuri nav spējīgi normālos vārdos izteikt savu nepatiku pret Busuli kā dziedātāju) pārsvarā vienkārši nelien viņa soctīklu lapās.

10.aprīlis Atbildēt

Es nav piderass, Busuļam nerakstu.

11.aprīlis Atbildēt

Apbrīnojami pareiza lietotājvārda izvēle.

11.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:55

Jaunākās diskusijas