Kivičam pēc sarunas ar draugu Spānijā uzdod jautājumu Latvijas premjeram

tautaruna.lv 2.apr
 
Annija Meikšane/ F64 Photo Agency
Dziedātājs Andris Kivičs mikroblogošanas vietnē twitter informējis, ka sazinājies ar kādu paziņu Spānijā, un pēc sarunas viņam radies jautājums Latvijas premjeram Krišjānim Kariņam.
"Tikko runāju ar čomu no Spānijas. Pusgadu nevienam nav jāmaksā īre, dzīvokļu saimniekiem pusgads kredītu brīvdienas. Ūdens un elektrība bez maksas. Varbūt Krišjānis Kariņš ar komandu arī var izštukot kaut ko līdzīgu? Es ticu, ka var," mikroblogošana vietnē twitter raksta dziedātājs.

Komentāros cilvēki gan norāda, ka mums, pirmkārt, vajadzētu priecāties, ka Latvijā nav tik daudz slimnieku kā Spānijā, vai Itālijā, bet, otrkārt, pārbaudīt, vai tiešām šāda informācija ir precīza.

Jau vēstīts, ka arī Latvijā ārkārtējās situācijas dēļ ieviesti dažādi jauninājumi, piemēram, dīkstāves pabalsti, kas sniedz kaut nelielu finansiālu atbalstu tiem, kuri kādu iemeslu dēļ šobrīd nevar strādāt un saņemt darba algu.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Kaut kāds analfabētisks stāsts, palīgskolas līmenis. Kariņš taču nav burvju mākslnieks, lai pateiktu visiem tagad jums brīvdienas no visiem maksājumiem. Katram maksājumam ir savs saņemējs ar to arī jāvienojas. Premjers nevar visiem valts un privātajiem pavēlēt. Cik zināms, bankās var iesniegt iesniegumus kredītbrīvdienu izskatīšanai, ar Rīgas ūdeni, Rīgas gāzi un Latvenergo .....diezin vai iznāks vienoties. Valsts jau nevar bankrotēt, tad nebūs naudas ne slimnīcām, ne ārstiem, ne pensiju izmaksām. .... Kautkur jau tā nauda jānem, lai kautkas funkcionētu, nav jau mūsu valstij neizsmeļamas rezerves lai tauta trīs mēnešus neparko nemaksātu. Tad Kariņam jāiet reketēt mūsu vietējos lielzagļus. Un diezin arī vai šlesers ar šķeli tur naudu biksēs.

2.aprīlis Atbildēt

Nepļūti, mudak, force majeure uzziņo un cauri

2.aprīlis Atbildēt
Valdis Freimantāls > roberts.59bd35ecbaf65

Piekrītu

2.aprīlis Atbildēt

tevi slauks vēl vairāk par tik muļķigu jautājumu!

2.aprīlis Atbildēt

"Kivičam pēc sarunas ar draugu Spānijā uzdod jautājumu Latvijas premjeram" - kas tas par teikumu tāds??? Nekādas loģikas, kur komati, neko nevar saprast!!!!

Kivičam kāds uzdod jautājumu? Vai Kivičš kādam uzdod jautājumu?

Kas i’ ko – kā jūs rakstāt, žurnaļugas???!!!

2.aprīlis Atbildēt

tur rakstīts ,,ar čomu '' Spānijā ! Nu tad arī jautā te kādam ,,krogus čomam Latvijā ! Atradies ,,čoms'' Kariņš Būtu vismaz pievēris muti ,reizē ar tiem analfetiskiem žurnalistiem ,kuri pat neapjēdz -ko būtība ir uzrakstījuši ! Un tādi vēl tīko pēc algas palielinājumu ! Ejiet taču .....

2.aprīlis Atbildēt

... un, jāaaaaa, čoms no Spānijas ir tas īstais un gudrais, kura sacītajā būtu Kariņam tagad jāieklausās!

2.aprīlis Atbildēt

Nav jau tā, ka vispār nekas nav jāmaksā. Parāds tāpat uzkrājas, vienkārši var bez līgumsodiem maksāt vēlāk.

2.aprīlis Atbildēt

Luuk! Pilniigi pareizi.

2.aprīlis Atbildēt

varbūt Kariņš var "izštukot",ka Kivičam un viņa sievai vispār nav jāmaksā ne par īri,ne ūdeni,ne elektrību,vispār ne par ko,jo viņi taču nav tādi,kā visi citi un gandrīz katru dienu māca pārējo pelēko masu,kā dzīvot no darba brīvajā darba laikā.Visus bēdīgi slavenos pilsoņus vajadzētu atbrīvot no šādām saistībām,lai viņiem nebūtu jāapgrūtina sevi ar tādiem niekiem un lai viņi varētu netraucēti sevi fotografēt,filmēt un pavēstīt tautai par katru savu kustību,nopūtu un domu,kura iešaujas dumajās galvās.

2.aprīlis Atbildēt

Vai šī materiāla autors ir mācījies skolā? Tad kāpēc nevar uzrakstīt virsrakstu saprotamā valodā?

2.aprīlis Atbildēt

Nu ja, es ar par to pašu!

4.aprīlis Atbildēt

Nu jau, nu jau!!! .... Sagrabstiits pa gaisu un ne lidz galam. Kreditu brivdienas? Vai varbut tomer tikai dala jamaksaa? Nav jamaksaa par elektriibu?? Vai varbut tomer uz laiku atlaide 50 %? Nav jamaksaa iire??? Ir gan jamaksaa, vismaz dala un pecc tam kaut ka jaatmaksaa ... un ja kaads stradaa, tad arii turpina maksaat. Kaapeec, lai pekshni nemaksaatu?? Par uudeni vispar nav nekadas informacijas nevienas zinas, tas nu gan nav bez maksas.

Vispaar kaa var kaut kadu tadu sagrabstiitu neparbaudiitu info bazuuneet... Slima sunja murgi.

2.aprīlis Atbildēt

Kivičam čoms…..Spānijā???? Tas,kuram dzīvokli pats pieķēzija…… Nekas nav jāmaksā,skaidrs Kivičam nav naudas,par ko komunālos nomaksāt.Drīz var gaidīt tekstu ''Draugi ,mums te ar Lienīti problēma,palīdziet nomaksāt rēķinus''

2.aprīlis Atbildēt

Esmu dzirdēji, ka viens zināmas kategorijas cilvēks ir spējīgs uzdot tik daudz jautājumu , uz kuriem desmit gudrie nespēs atbildēt.

2.aprīlis Atbildēt

Nu priekš šitā lopiņa Kariņš vēl piedevām nopirks ,,dziedātājam,,jaunas,tīras trusenes,lai nav piedirstās jāstaigā!

2.aprīlis Atbildēt

Rakstam ļoti mīklains un intriģējošs virsraksts...

3.aprīlis Atbildēt

Tikai nevajag plutit

Turpinu maksāt gan īri, gan elektrību, gan gāzi, gan internetu un ūdeni.

Strādā no mājas ar bērnu klēpī un neviens tev nekādu pabalstu vai atlaides nedod.

6.aprīlis Atbildēt

spaanijaa deputaati saprot ko noziimee: cilveektiesiibas, genociids, NNunbergas tribunaals.

tapee ar taada atieksme.

21.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:55

Jaunākās diskusijas