Neapskaužamā situācijā nonākuši "Čučumuižas" veidotāji

tautaruna.lv 1.apr
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Neapskaužamā situācijā nonākuši leģendārās "Čučumuižas" vadītāji Atvars Sirmais un Kristīne Dina Bitēna. Viņi nevarējuši atļauties samaksāt par biļetēm, lai no Anglijas nokļūtu mājās Latvijā.
Marta vidū abi devušies uz Pīterboro, kur bijis jāuzstājas Latviešu biedrības 10 gadu jubilejas koncertā, kā arī Atvaram Lielbritānijā bijis paredzēts ārstniecības process, raksta portāls "Apollo".

Runājot par papildreisiem atpakaļ uz Latviju, viņi norāda, ka bijis skaidrs, ka netiks, jo biļetes cena vienai personai esot bijusi 1550 eiro. Abi neslēpj, ka tādu līdzekļu viņiem nav, informē medijs.

Jau vēstīts, ka Latvijas ārlietu ministrs E.Rinkēvičs šodien informēja, ka patlaban dažādās pasaules malās atrodas 259 Latvijas valstspiederīgie, kuru atgriešanās ir kavēta un kuriem tiek nodrošināta konsulārā palīdzība un atbalsts.

Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Jānis Beķeris aģentūrai LETA pastāstīja, ka ārlietu dienests ir apkopojis informāciju par to, kādā situācijā atrodas tie valstspiederīgie, kuri ir reģistrējušies Konsulārajā reģistrā un ir ceļā uz Latviju.

Tāpat apzināti tie, kuri ir iestrēguši kādā no valstīm un kuriem nepieciešama steidzama palīdzība, jo viņi atrodas kādā no valstīm, ar kurām vienoti strādā Eiropas Savienības valstis, lai reisi vispār notiktu.

Komentē 6

 
Anonīms
 

hm ! marta vidū ? UK vairs nav ES sastāvā ! Un ,tomēr ,jādodas ! 10.gadu jubilejas koncerts ! Vai nav mazliet par traku ?

1.aprīlis Atbildēt

Nu paši vainīgi...

2.aprīlis Atbildēt

Varēja latviešu biedrības biedri samest naudu un nopirkt biļetes atpakaļ uz latviju māksliniekiem. Izskatās ka latvieši atkal izcēlušies ar savu vienaldzību un skopumu!

2.aprīlis Atbildēt

Varbūt vēl jaunam x6 samest?

2.aprīlis Atbildēt

KĀDĀ NEAPSKAUŽAMĀ SITUĀCIJĀ - TAD KAD TĀDĀ SITUĀCIJĀ NONĀKTU VIENKĀRŠ IRINDAS CIEDZIVOTĀJS , VAI KĀDS UZTRAUKSIES PAR VIŅU - FE - NEKAD , BET TE LUDZU KĀRTĒJIE SABIEDRĪBĀ PAZISTAMI CILVĒKI............ ( SLAVENIBAS ) BEIDZIET IZMANTOT MĒDIJUS , KĀ PALIDZIBAS FONDUS VAI ARI KĀ SAVĀDĀK NU JAU TAS JUMS PALIEK PAR IERADUMU - NEKĻŪSTIET BEZKAUNIGI ........................

2.aprīlis Atbildēt

stulbi ir tas, ka atvars jau sen ir augstrātīgs ........ diemžēl Dievs visu redz .....

3.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:35

Jaunākās diskusijas