Greifāne: Maskavā iebraukušas armijas mašīnas

Portāls nra.lv 1.apr
 
Kaspars Krafts/F64
„Mums ir aizvērti visi veikali, izņemot pārtikas veikalus, aptiekas, protams, slimnīcas, pat benzīntanki strādā, bet nekādas izklaides - visi parki, pludmales, viss ir aizvērts, lai cilvēkus maksimāli noturētu mājās. Ir izdota pavēle, ka ir tā saucamā komandantstunda, tā nav obligāta, bet ir gadījumi, kad policijas mašīnas brauc un stāsta cilvēkiem, ka viņiem vajadzētu palikt mājās no 22:00 vakarā līdz 5:00 rītā,” par pašizolāciju Maskavā saistībā ar COVID – 19 videointervijā RīgaTV 24 stāsta mūziķe Liene Greifāne, kura jau ilgāku laiku dzīvo Krievijas galvaspilsētā.

Liene arī zina teikt, ka šobrīd Maskavā ir iebraucis simtiem armijas mašīnu, un liekas, ka kaut kas tuvāko dienu laikā varētu notikt, taču pagaidām nekādas informācijas neesot. Cilvēkus nedzenot panikā. „Skolas ir slēgtas, dārziņi arī un strādāt neviena firma nedrīkst izņemot tie, kas ražo pirmās nepieciešamības preces un sniedz pirmās nepieciešamības pakalpojumus. Šodien dzirdēju, ka uzlika pus miljons (Krievijas rubļu) sodu kādam puisim, kurš atvēra savu auto salonu. Mēri šobrīd tiek pieņemti diezgan asi, bet cilvēki drīkst braukt uz dāču, no pilsētas pārbraukt uz savām lauku mājām vai citur ārpus pilsētas,” par ierobežojumiem stāsta mūziķe.

Stāstot, kā viņa un viņas ģimene šajā laikā izklaidējas, Liene atbildēja, ka sēžot mājās viņa ir sākusi gleznot. Kopā tiekot spēlēts monopols, lasītas grāmatas, skatītas filmas un visi cerot, ka drīz šis viss beigsies, robežas tiks atvērtas un viņi atkal varēs aizbraukt uz Latviju vai arī draugi apciemot viņus Maskavā.

"Novēlu visiem - turaties, palieciet mājās, esiet atbildīgi. Uz mežu varat aiziet pastaigāties, mēs arī dzīvojam pie meža, izejam pastaigāt svaigā gaisā, bet, turiet distanci viens no otra, neejiet uz pasākumiem, neejiet uz lielveikaliem un nedomājiet, ka tas neskars jūs un jūsu ģimeni. Esiet atbildīgi un visiem veselību!” novēl Liene Greifāne.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Pat šo jau uz Sibiriju var nosūtīt.

1.aprīlis Atbildēt

Smagās mašīnas vēl neko neizsaka, trakāk būtu Kantemirovas tanku divīzija.

1.aprīlis Atbildēt

Mums, Greifānīt, arī visi veikali, izņemot pārtikas, ir jau senāk ciet, nekā tavā mīļajā krievijā. Un pie mums viss notika daudz ātrāk nekā pie jums. Un pie mums gan nav sadzīti tanki, jo ar tankiem koronovīrusu nošaut nevar, varbūt pie jums varēs. Pie mums viss ir daudz labāk nekā pie jums.

1.aprīlis Atbildēt

Ei nu, ei nu.... kur ta nu visi veikali aizslēgti???

1.aprīlis Atbildēt

Vīrusu nošaut nevar, bet vīrusa nēsātāju, kas daudz pa sociālajiem tīkliem vazājas, kā ārzemju aģentu, kiberteroristu un panikas cēlāju gan.

2.aprīlis Atbildēt

Vai joprojām ēd placentas?

2.aprīlis Atbildēt

Man tā dzeltenā jaciņa bildē patīk! Domāju, tak jāpaskatās, labi tak izskatās un vaidziņi veselīgi. Nu, Liene, vai tad pirms taisīt video nevar sakopties, uzvelkot žaketi galva nemainās, ja kas. A runa, kā man uz pohām pēc glāzes šampja.

2.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:49

Jaunākās diskusijas