FOTO: "Prāta Vētras" mūziķis parāda, ko dara laikā, kad jāpaliek mājās

Rita Lazda 31.mar
 
Ekrānšāviņš no instagram
"Prāta Vētras" mūziķis Māris Mihelsons saviem sekotājiem sociālajā tīklā instagram parādījis, ko dara, kamēr ārkārtējās situācijas laikā cilvēkiem ieteikts uzturēties mājās.
Kā liecina sociālajā tīklā instagram publicētais foto, tad viņš lauku mājās paspējis uztaisīt putnu būri. Fotogrāfija papildināta ar šobrīd tik populāro mirkļbirku #paliecmājās.
View this post on Instagram

A post shared by @mihelsons on

Jau vēstīts, ka arī grupas "Prāta Vētra" solists Renārs Kaupers aicinājis līdzcilvēkus šajā sarežģītajā laikā palikt mājās, lai iespējami ātri tiktu uzveikts koronavīruss Covid-19.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tad kad jāpaliek mājās ir jāpaliek mājās, nevis kaut kas jādara.

31.marts Atbildēt

...lai iespējami ātri tiktu uzveikts... Gluži otrādi lai pasākums ietu pietiekami lēnu un nesabruktu visa medicīna un varētu atpumpēt pēc iespējas vairāk saslimušos ar komplikācijām. Tikai ar efektīvu 100% karantīnu, kura bez papildus apstākļiem, nevar beigties principā, jo nenodrošina imunitātes rašanos. Tāpēc ļaudis nomirs no vientulības, bada, bezdarbības, pat negūstot iespēju sastapties ar vīrusu. Jautājums, ja tiks radīta vakcīna, vai tā būs pieejama visiem, vai tikai maksātspējīgajiem un kad tie būs vakcinēti varēs beigt drošības pasākumus, lai pārējiem beidzot imunitāte rodas dabīgā ceļā.

31.marts Atbildēt

Tankus no koka arī var darināt, atceroties Krimas tūri.

1.aprīlis Atbildēt

Tantukus, gribēji teikt;)))

2.aprīlis Atbildēt

Sieviete nav, ja putnu būdi jātaisa?

2.aprīlis Atbildēt

Sieva nedod

2.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:40

Jaunākās diskusijas