Tramps "sodījis" Saseksas hercogus par karalienes apvainošanu

Rita Lazda 31.mar
 
PA/SCANPIX/LETA
Kādreizējās Eiroparlamentārieties Naidžels Farāžs nosaucis iemeslu, kāpēc ASV prezidents Donalds Tramps atteicis valsts atbalstu Saseksas hercogu pāra apsardzes nodrošināšanai.
Atsaucoties uz N.Farāža teikto, tabloīds "Express" vēsta, ka D.Tramps pieņēmis šādu lēmumu, jo uzskata, ka Megana Mārkla un princis Harijs apvainojuši karalieni Elizabeti II ar paziņojumu par aiziešanu no karaliskās ģimenes.

D.Tramps arī uzskata, ka Megana un Harijs domājot tikai par sevi.

Harija un Meganas preses pārstāve vēlāk paziņoja, ka viņi nedomā lūgt palīdzību no Vašingtonas un drošības jautājums jau ir nokārtots no privātiem līdzekļiem.

Megana uzauga Losandželosā, kur joprojām dzīvo viņas māte Dorija Reglenda.

Kinostudija "Disney" ceturtdien paziņoja, ka Megana ierunās dokumentālo filmu par ziloņiem, kas būs viņas pirmais darbs pēc paziņojuma par distancēšanos no karaļnama.

Komentē 8

 
Anonīms
 

To Meganu vispār vajadzētu izslēgt no karaliskās ģimenes un ignorēt viņu, pat līdz tam, ka nerunāt ar šo personu! Kur var būt tik riebīga sieviete! Vai tiešām princis nevarēja sev izvēlēties piemērotāku sievu, nevis kārtējo šķirteni, kas droši vien pati vainīga pie pirmās laulības izjukšanas. Man prieks par Keitu, viņa tiešām ir karaliskās ģimenes cienīga. Nevis Megana, kas neko citu nemāk kā ierunāt ziloņa lomu multenē!

31.marts Atbildēt

Ja jau dikti vajag,un vieta brīva,tad mēs ar Janku kādu brīdi varam patusēt pa to karaļnamu,nu kamēr mūs norobežos!

31.marts Atbildēt

Tramps malacis, beidzot šiem jāierāda vieta. Vispār riebjas skatīt tās aktrisītes -ziloņu mātes fotogrāfijas ar atvērto muti, kā arī lasīt informāciju par to dīkdieni, kad pasaulē ir tāda nelaime. Un Harijs ir pilnīgi apvārdots.

31.marts Atbildēt

Tai ziloņmammai jau monička dikti līdzīga,nu dikti...

31.marts Atbildēt

Farāžs izceļas ar savu lielo muti. par aizejot no ES.

Trampa rīcība ir tikai loģiska. Kāpēc būtu jātērē valsts nauda, lai apsargātu divus ārzemniekus, kam nekas acīmredzams nedraud

31.marts Atbildēt

cik ilgi var karaloties -beidzot kads nesez uz tautas nodokliem-ta kadi tie karali -drebes uz pasakumiem ka lupatas mugura-un ta kniksesana ar izskatas smiekliga -viens otrs gandiz ar mieru dirsa ielist.

1.aprīlis Atbildēt

Trumpulis stulbs un raksts muļķīgs. Neviens viņam nekādu apsardzi NAV prasījis! Megana un Harijs lieliski tiks paši ar visu galā, jo abi ir gudri, izglītoti un vienkārši lieliski cilvēki. Skauģi var turpināt viņus kritizēt ar putām uz lūpām, viņiem no tā ne silts ne auksts. Megana ir un paliks viena no visskaistākajām sievietēm pasaulē! Un Harijs ir izdarījis lielisku izvēli, viņu apprecot.

1.aprīlis Atbildēt

netracini tās skaudīgās vecmeitas alidu & moniku! viņas taču izplēsīs visas spalvas sev no dirsas,pēc Taviem vārdiem!

1.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:49

Jaunākās diskusijas