Žorzam Siksnam emocionāli nav viegli; gatavs uzstāties bez maksas

Viktorija Gabrjuna 31.mar
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Latvijas estrādes leģenda Žoržs Siksna atklāj, ka emocionāli laiku, kad pasaulē plosās koronavīrusa pandēmija, ir atcelti koncerti un pasākumi un cilvēki ir pašizolācijā, izturēt nav viegli, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Žoržs Siksna: "Emocionāli nav viegli"", izdevumā "Kas Jauns".

Siksna saka, ka ir pieradis strādāt regulāri, īpaši nedēļas nogalēs, tāpēc tagad, kad nekas nedrīkst notikt, jūt nomācošu tukšuma izjūtu.

Emocionālo spriedzi mākslinieks cenšas mazināt, dodoties regulārās pastaigās pa Daugavmalu kopā ar savu nepilnu gadu veco dēlu Jēkabu.

Žoržs atklāj, ka tagad, kad jāsēž bezdarbībā, būtu gatavs uzdziedāt par velti.

"Tagad, kad jānīkst bezdarbībā, nu jau būtu gatavs kaut par velti uzdziedāt, lai būtu vismaz kaut kāda darbība. Diemžēl nav jau kur un kam. Visi esam pašizolējušies, visi esam vienā laivā," pauda Siksna.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lai taisa facebook vai youtube video. Cilvēki skatīsies bez maksas un vairosies popularitāte. Galvenais lai kvalitatīvs un interesants saturs.

31.marts Atbildēt

Diemžēl nav jau kur un kam? Daudzi mākslinieki sniedz koncertus no mājām un tas tik mīļi kā zāles.Vajag tikai ļoti gribēt...

31.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:49

Jaunākās diskusijas