Iesalnieks: Saeimas deputāti ir mājas arestā ar policijas uzraudzību

tautaruna.lv 26.mar
 
Gints IVUŠKĀNS/F64 Photo Agency
Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks pašreizējo situāciju, kad Saeimas deputāti spiesti strādāt no mājām, raksturojis kā mājas arestu ar policijas uzraudzību.

"Tik tālu nu esam: visi Saeimas deputāti ir mājas arestā ar policijas uzraudzību," mikroblogošanas vietnē Twitter spiež Nacionālās apvienības valdes loceklis.

Komentāros deputātam jautā, vai pie viņa bijuši "viesi" jeb policijas darbinieki, kas uzrauga, vai deputāti ievēro pašizolāciju. Iesalnieks norāda, ka vēl nē, bet pie citiem kolēģiem bijuši gan.

Jau ziņots, ka sakarā ar Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa saslimšanas ar jauno koronavīrusu Covid-19 Slimību profilakses un kontroles centrs izmeklēja visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus. Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Sakiet "paldies" pamuļķim un melim Kaimiņam, un sauciet viņu pie atbildības! Policijai ir jārīkojas, Kaimiņš ir apzināti grāvis valsts stabilitāti un drošību, ar nodomu ir aplipinājis līdzcilvēkus!

27.marts Atbildēt

cilvek444, tev arī tas skāris?Steidzīgi izolējies!

27.marts Atbildēt

Piekrītu. Starp citu Saeimas priekšsēdētāja bija uz ielas, nevis pašizolācijā! Kāpēc?

28.marts Atbildēt

Un kāpēc viņiem (deputātiem!) nepieciešama policijas uzraudzībā kā noziedzniekiem? (viņi ir tik nedisciplinēti,ka bez policijas - nekur?!)

28.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:50

Jaunākās diskusijas