Kramiņš: Muļķība ir nēsāt maskas un sēdēt mājās

tautaruna.lv 26.mar
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Pazīstamais vokālais pedagogs Edgars Kramiņš nekad nav baidījies paust savu viedokli par dažādām sabiedrībā aktuālām tēmām. Bieži vien pedagogs izsakās ļoti atklāti un skarbi. Šoreiz Kramiņš sociālajos tīklos paziņojis, ko patiesībā domā par jauno koronavīrusu Covid-19 un piesardzības pasākumiem.

"Covid-19 ir laboratoriski veidots, jo viņš ļoti ātri mutē.

Muļķība ir nēsāt maskas, muļķība ir sēdēt mājās, tāpat kā muļķība ir potēties, jo neviens mediķis nezina, ko satur šīs vakcīnas!

Katru gadu Itālijā no dažādām pataloģijām mirst 650 000 cilvēku gadā jeb vidēji 1 700 cilvēku dienā. Pagājušā gadā uzliesmoja vēdera vīruss (caurejas), šogad tas vērsts uz plaušu slimībām. Pagājušajā gadā Itālijā martā nomira tieši tik pat daudz cilvēku, cik šajā gadā," apgalvo vokālais pedagogs.

Cilvēki pauduši sašutumu par šādiem Kramiņa pieņēmumiem un centušies tos gāzt, taču pedagogs vairākkārt norāda, ka cilvēki nesaprot viņa teiktā jēgu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā diennaktī nedaudz pieaudzis ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 inficēto skaits Salaspils un Garkalnes novados, kuros agrāk inficēti bija viens līdz pieci cilvēki, bet tagad - seši līdz desmit, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Visvairāk ar Covid-19 inficēto vēl joprojām ir Rīgā - 101 līdz 250, kam seko Jūrmala, kur inficēti 11 līdz 20 cilvēki.

Līdz šim Latvijā Covid-19 konstatēts 244 iedzīvotājam.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Kramiņa teikto - nesaprot? Kāpēc “ļaudis nesaprot”? Jo tad kad bija vien – radio - Rūdolfs Šteinerts 1924. g. "Vērā jāņem augošo elektrības ietekmi uz ļaužu dzīvotspēju dažādu magnētisko lauku ielenkumā.Zudīs ļaužu spēja - aptvert tos jaunumus, kurus piegādās šie lauki. Spriestspēja mazināsies."

26.marts Atbildēt

Dievs mīl tos , kuri paši par sevi rūpējas . Pārlieka bravūra nevienu pie laba gala nav vedusi . Kā saka saprātīgi cilvēki : nekad nesaki nekad ( never sed never !!! ). Bet katrs jau zīmējās kā māk , jo mazāks purkšķis , jo lielāka smaka !

26.marts Atbildēt

never say never ,,,

26.marts Atbildēt

Taisnība!

27.marts Atbildēt

Viņš pareizi visu pareizi pateica. Protams, piesargāties vajag, bet gremdēt valstu ekonomiku, tas ir paviam cita. Un nevajag taisīt nepopulārus lēmumus. Palaist pēc atgriešanās tik daudz cilvēkus pa visu Latviju, neievietojot piespiedu karantīnā, tā bija nolaidība. Bet biznesu apturēt nedrīkstēja. Ja to darīja ar nepopulārem lēmumiem, tad laikam Latvijas jauni saimieki ir jau kaut kur pie apvāršņa. Iznīciniet valstī to, kas ir, un tad jau arī gripa beigsies kā nebijusi.

26.marts Atbildēt

Piekrītu.

26.marts Atbildēt

Jā, tā bija vairāk kā nolaidība palaist pēc atgriešanās tik daudz cilvēkus , neievietojot piespiedu karantīnā! Japāņi neļāva no kruīza kuģa nevienam nokāpt!!! Mums, visus vajadzēja uz kuģa turēt 14 dienas, un, tad pēc pārbaudes palaist brīvībā! Tagad, kādu bezatbildības dēļ, jācieš daudziem nevainīgiem cilvēkiem!!!

27.marts Atbildēt

Nu ko lai saka - stulbam putnam stulba dziesma...

27.marts Atbildēt

Tieši tā! Ja konkrētais subjekts (edgars kramiņš) raksta ar tādām kļūdām, tad viņa "viedoklis" nav pat sausa sūda vērts.

27.marts Atbildēt

Jā, ja sāk, manuprāt, manipulēt ar skaitļiem, tad Kramiņa viedoklim ir sava loģika, taču, ja redzam, ka Itālijā, nekontrolēta COVID-19 dēļ, cilvēku līķus izved ar armijas auto (protams, var pieļaut, ka tas viss ir teātris, bet kāds motīvs, kurš iegūst?), ka nav jaudas ne ārstēt, ne apglabāt, tad bilde rādās ne tik gaišās krāsās. P.S. Neskatoties uz šā brīža nesapratni par Kramiņa viedokli sakarā ar COVID-19, joprojām, Kramiņu cienu par viņa drosmi ikreiz paust skarbu un nepopulāru viedokli, arī tad, kad visi citi klusē.

27.marts Atbildēt

Vienkārši trenējas pārvaldīt un izsekot lielas cilvēku masas.

27.marts Atbildēt

var jau kritizēt veiktos pasākumus, bet neviens nezin ka būtu bijis, ja tie nebutu veikti. vai vajag piedzīvot itālijas scenāriju un tad sākt domāt. Kam tev zārkā bizness? lielākā daļa valstu rīkojas līdzīgi kā Latvija un zaudē ekonomiski, daudzkur būs recesija, bet tāda nu ir dzīvības cena

27.marts Atbildēt

skolotājs nav sapratis situācijas nopietnību palasiet vēsturi par šāda veida epidēmijām un traģēdijām kas kādreiz tika slēptas

27.marts Atbildēt

Kramiņš malacis,bet rūnāt ar kurliem ,akliem neapmācāmiem cilvēkiem ir bezjēdzīgi ,jo viņi psiholoģiski ir atkarīgi no instinktiem.Pievēršiet uzmanību ,kas brīvprātīgi seko instrukcijām.Pavērojiet viņu dzīves veidu,tas ir ļoti tuvu dzīvniekiem apmierināt savas vēlmes.Dotā situācija viņiem dod iespēju kompensēt savu bezjēdzīgo dzīves stilu ar pilnu pārlieecību ka viņi glāb pasauli uv vēl ilgi pēcāk kladzināt "Mēs visi kopā uzvarējām" ,populisms!Glābēja instinktu var pielietot daudz rezultatīvākā veidā,bez visādām instrukcijam palīdzēt vājākiem kuriem palīdzība ir ļoti nepieciešama visas dzīves garumā!Pagaidām es redzu tikai stajgājošas miesas bez dvēselēm.

27.marts Atbildēt

Aijucis tik labi apmācīts, ka nespēj pat rakstīt bez kļūdām...

Vai arī domāšana strādā ar kļudām.

27.marts Atbildēt
Vizma Joste > toto.5dbb009bdf4a7

Abi divi kopā.

27.marts Atbildēt

Amerikāņu variants, cilvēks uzskata, ka brūnās govis dod šokolādes pienu...

27.marts Atbildēt

Malacis. Pilnīga taisniba. Šai psihozei ar vīrusu nav nekāda sakara. Piecas mušas augšā sakārto savas darīšanas. Vajag pamatot, kāpēc plīst burbulis un uz cilvēku rēķina iedzīvoties. Kramiņu par prezidentu. kam mums šitais ebrejs. Pilnīgs impotents. Ministru prezidents amerikānis. Nav nekāda pašlepnuma. Kauns

27.marts Atbildēt

gati, iz lasi gan, noderēs

28.marts Atbildēt

Nekad viņš man nav paticis... intuitīvi...

27.marts Atbildēt

Kramiņa kgs palasiet info par Spāniju un Itāliju, arī ASV, gribat būt par katru cenu oriģināls? savādāk nevariet?

27.marts Atbildēt

Protams,ka tas ir stulbums nēsāt maskas un cimdus....un plus vēl sēdēt mājās....pilnīgākais stulbums!Kraminjs malacis....

28.marts Atbildēt

Es divus comentārus uzrakstīju un abi tika izdzēsti . Administrācija ,kam jūs izdabājat ,laikam saviem saimniekiem neoliberāļiem bet parastās tautas viedoklis kurš neatbilst jūsu darba devēju interesēm vienmēr tiek dzēsts.

29.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:44

Jaunākās diskusijas