Anna Lieckalniņa aicina nekrist "stindzinošās bailēs"

Lelde Veinberga 26.mar
 
F64 Photo Agency
Bijusī TV dīva un personības izaugsmes trenere Anna Lieckalniņa sociālajā tīklā Facebook dalījusies pārdomās par notiekošo valstī, aicinot sabiedrību nebaidīties un kopīgi pārvarēt grūtības.
"Mīļie! Braucu caur Rīgu! Ielas tukšas, saulīte spīd un ir tik skaisti patiesībā!
Daudz domu pa galvu jaucas... no melnā humora, līdz uzmundrinošiem vārdiem un ārkārtīgi lielu dzimtenes mīlestību!
Zini, kamēr atbraucu līdz savam galapunktam izkristalizējās galvenā doma- darām! Darām šobrīd to ko varam! Nav jāiekrīt stindzinošās bailēs!!!! Tieši tas visu padara grūtu!
Bija tāda multfilma, kura latvieti atspoguļoja kā “muļķīti” kurš principā nekad nesaprot, kas notiek, bet vienmēr grūtā brīdī pieglaužas savai zemei! Domāju, ka arī šoreiz mums tā ir jādara!!!! Lai skaists mums visiem šis pārdomu laiks! Un kā saka, zeme visskaistāk smaržo pēc uzaršanas!" raksta Anna Lieckalniņa.

Jau ziņots, ka sakarā ar jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību valstī noteikta ārkārtēja situācija, kas ierobežo gan pulcēšanos, gan mācības izglītības iestādēs notiek attālināti. Līdz ar to pilsētu ielas ir tukšākas un cilvēki aicināti bez vajadzības sabiedriskās vietās neuzturēties, bet ja nepieciešams - ieturēt divu metru distanci.Komentē 10

 
Anonīms
 

Viegli ir spriedelēt, kamēr neesi slims. Es esmu, nu jau iet trešā nedēļa, spēka nav. nav zināms, kad būšu vesela. Jums te veselajiem viegli muldēt. Labāk stāviet klusu

26.marts Atbildēt

Var padomāt ka tikai Jūs slimojat!Tā nav spriedelēšana!Padomājiet kā jūs dzīvojat un ar kādām domām mājojiet,varbūt tad pieleks kāpēc dievs devis tādu pārbaudi!Nu ja nepieleks, tad ar dievu kundzīt!

27.marts Atbildēt

Es tā arī līdz šim nesprotu vai tā Antra Lieckalniņa ir vai nav šarmantā aktiera ,nesaukšu vārdā,,parāk cienu šo aktieri,meita!

26.marts Atbildēt

Tik skaista maeita var būt tikai ,tikpat skaistam tēvam,nav pat jātaisa DNK !:))Mīļi un skaisti!:)Tu tikai Antra beidz būt tik lecīga,tapat jau visa pasaule Tev ir pie kājām!:))

26.marts Atbildēt

stulba pastala

26.marts Atbildēt

Nebaidies, ja būtu jāmirst,tad jau būtu nomirusi. Izķepurosies un dzīvosi ilgi, tik ilgi ka pat apniks.

27.marts Atbildēt

Nebaidies... tas bija domāts Monikai Pabērzai. Nu bet tā dāmīte titulbidē auksta un atbaidoša. Atgādina Andersena populārās pasakas Sniega karalieni, aukstums un vientulība ar spoguli rokā.

27.marts Atbildēt

personības izaugsmes trenere ... ha... ko ta šī var uztrenēt? Kā dabūt nopakotu bulli un kāst, līdz esi apnikusi un izmesta? Tad ķert nākošo?

27.marts Atbildēt

Smukiņa jau ,bet laikam jau ari tā īstā mīlestiba nav atnākusi.

27.marts Atbildēt

Šļura paliek šļura...

29.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:02

Jaunākās diskusijas