Klimata aktīviste Grēta Tūnberga, iespējams, izslimojusi Covid-19

Lelde Veinberga 24.mar
 
EP/SCANPIX/LETA
17 gadus vecā vides aktīviste zviedriete Grēta Tūnberga saviem Instagram sekotājiem atklājusi, ka, iespējams, ir bijusi slima ar jauno koronavīrusu Covid-19.

Meitene raksta, ka pēdējās divas nedēļas viņa pavadījusi iekštelpās, jo, kad atgriezusies no ceļojuma pa Centrāleiropu, viņa pašizolējās dzīvoklī prom no mātes un māsas.

Pirms 10 dienām meitene sākusi just slimības simptomus, un daži no tiem esot bijuši tieši tādi paši, kādus piedzīvojis Grētas tēvs, kad viņš atgriezies no Briseles. "Es jutos nogurusi, bija drebuļi, sāpošs kakls un sauss klepus. Mans tētis izjuta tos pašus simptomus tikai daudz spēcīgāk un ar drudzi," apgalvo meitene, kura saka, ka Zviedrijā nav iespējams veikt Covid-19 testu, ja vien nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība. Visiem, kuri jūtas slimi, esot jāpaliek mājās un jābūt pašizolācijā.

"Tādēļ man nav veikts Covid-19 tests, taču, ņemot vērā apstākļus un simptomus, ļoti iespējams, ka man tas ir bijis. Tagad esmu praktiski atveseļojusies," apgalvo jauniete, kura norāda, ka slimības laikā viņa nejutās slima. Pat iepriekšējā saaukstēšanās viņai izvērtās daudz smagāka, un, ja simptomi nebūtu novēroti viņas tēvam, viņa nebūtu nemaz saslimšanu ar jauno koronavīrusu pamanījusi.

View this post on Instagram

A post shared by Greta Thunberg (@gretathunberg) on

Grēta norāda, ka tas ir pats bīstamākais - daudzi jauni cilvēki pat var nepamanīt, ka sasirguši ar Covid-19 un, to nezinot, var vīrusu pārnēsāt un aplipināt riska grupas cilvēkus, kuriem saslimšana var izrādīties letāla. Tādēļ aktīviste norāda, ka uz tiem, kuri neietilpst riska grupā, gulst milzu atbildība un jauno cilvēku veiktās darbības var ietekmēt daudzus.

Tūnberga aicina cilvēkus palikt mājās, lai samazinātu vīrusa izplatīšanās ātrumu. 

Komentē 8

 
Anonīms
 

Vēl tik automātu rokās un pilnīgi pēc šizas izskatīsies....no dvieļagalvām mazāk raustās...

24.marts Atbildēt

Jā, un tagat klīdīs pa pasauli un izvazās tālāk šito sērgu!!!

24.marts Atbildēt

Galvā tai stulbai maloļetkai ir vīruss un viņas tupajiem senčiem arī dauņu vīruss ka atļāva izmantot slimu bērnu lielo korporāciju bagātināšanai!

25.marts Atbildēt

Idiotija šim puisim būs neārstējama

25.marts Atbildēt

Vai nevar to skuķi likt mierā!

25.marts Atbildēt

No viņas tieši to var sagaidīt. Nevis pārbaudās pie mediķiem, kas būtu obligāti un viņas bīdītājiem nauda tam pietiek, bet gan izplata savus personīgos uzskatus. Nevis pārbauda faktus, bet gan sludina vienpusīgu pasaules galu. Visdrīzāk viņai visparastākā saaukstēšanās jo neviens parastos vīrusus nav atcēlis, bet kaut kā jau jāizceļas.

25.marts Atbildēt

Viņa kādreiz nesen izplatīja ziņas kā viņa nabadzīte mocoties ar čemodāniem Vācijas vilcienā uz grīdas. Bet tas viss izrādījās meli jo viņai bija 1.klases biļete. Lai viņa vispirms pārbaudās un nodod visas attiecīgās analīzes (kuras protams neko neuzrādīs). Savādāk viņas un viņas bīdītāju rīcība vispār nekādu žēlumu neizraisa.

25.marts Atbildēt

Cerams,ka nosprāgs šis nepilnvērtīgas radījums!

29.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:11

Jaunākās diskusijas