Ieva Plaude par koronavīrusu: Situācija Londonā ir sliktāka nekā pie mums

Viktorija Gabrjuna 26.marts 2020, 11:30
 
Reinis Hofmanis/F64
Uzņēmēja Ieva Plaude nesen atgriezās no Londonas. Lai gan tad, kad Plaude bija Lielbritānijā, uz vīrusa izplatību tur vēl nereaģēja, Londona esot pārvērtusies nākamajā dienā, kad Ieva jau bija Rīgā, vēstīts Gitas Vīksnes, Evijas Kalnbērzas materiālā "Situācija Londonā sliktāka nekā pie mums" izdevumā "Privātā Dzīve".

Plaude pastāstīja, ka Rīgā ielidoja pagājušajā pirmdienā un ir parakstīja dokumentu, ka mājās pavadīs 14 dienas.

Ieva esot jutusies slikti, tāpēc nodevusi analīzes, un koronavīruss Plaudei netika konstatēts.

Londonā viņa bija, kad tur uz vīrusa izplatību vēl nereaģēja, taču pilsēta pārvērtās nākamajā dienā, kad Ieva jau bija Rīgā.

"Boriss Džonsons nāca klajā ar vairākiem paziņojumiem, un viens no tiem bija, ka jāslēdz skolas. Tagad mani Londonas paziņas stāsta, ka situācija esot vēl sliktāka nekā pie mums. Latvijā ir lielāka pašdisciplīna un organizētība, bet Londonā iedzīvotājiem ir teorija, ka visai nācijai jāiegūst kolektīvā imunitāte. Viņi vienkārši ignorē piesardzības pasākumus," skaidroja Plaude.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nu nevajaga muldēt,ir tā pat kā visur,viena daļa sēž mājās un otra daļa vazājās apkārt. Un ir kas strādā.

26.marts 2020, 17:44 Atbildēt

??? WTF vai kā viņu tur? tavuprāt darbs mājās nav iespējams? bet kā citādi tad? Londonā cilvēki daudzi strāda no mājām. Ir jāsāk pierast ka mājās sēdēšana nenozīmē bezdarību un spļausānu griesots, bet arī strādāšanu. To diemžēl daudzi nesaprot daudzi darba deveji to nesaprot kā var strādāt no mājām. Ja pasak sēž māja tad pirma asociācija lielākai daļai ir viņš sēž mājā bet neko needara. Šis vīruss prasijis ir mainīt to visu "tiem kas to var" 'maksimāli lai nebūtu jājiet uz darbu bet to var darīt mājā. Tāpēc mājas sēdēšana nenozīme bezdarbību kad vienkārši sēz mājā un neko nedara. Bet arī darbu.

26.marts 2020, 21:56 Atbildēt

Nu ko jūs-Plaude taču zina visu labāk

26.marts 2020, 21:33 Atbildēt

Kāda pie mums disciplīna?Ja pat deputāti iet uz darbu slimi.Mums nav kartīgas valdības kas domā par tautu un tā ir tā lielākā nelaime.

27.marts 2020, 12:01 Atbildēt

Diez kas jau nav- esmu Londonā un tagad sēžu mājās trešo dienu- mans darbs nav iespējams attālināti un nav pirmās nepieciešamības. Ātrāk kā pēc Lieldienām uz

izmaiņām nav ko cerēt. Atliek sakārtot sevi un telpu ap sevi. Ielas tukšas, bet nav tik drastiski, kā Parīzē, kur pie durvīm dežūrē policija. Pastaigāties var. Iepirkties arī. Karantīnā neesmu, vienkārši tagad uz darbu neejam. Par nācijas kolektīvo imunitāti gan te neviens nerunā. Mūsējie ap 50 ir ieguvuši pietiekoši labu imunitāti,

vienkārši dzīve bija tāda, nedomāju, ka angļiem sadzīve daudz atšķīrās no mūsējās 70-tajos. Ziemas te nav tik aukstas, mitrums tads pats, gripa- normāla parādība. Tagad dzīves veids un ieradumi grauj daudz ko. Baltkrievi malači- nepieļauj panikas celšanu. Bailes atslēdz spēju normāli domāt un, starp citu, krasi pazemina imunitāti

27.marts 2020, 19:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas