Cilvēki šokēti ziņo, kā saslimušais deputāts Kaimiņš staigājis apkārt

Lelde Veinberga 21.mar
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Sestdien no rīta Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka analīzes uzrādījušas inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Lai gan politiķis apgalvo, ka kopš otrdienas, 17. marta, ir pašizolējies, sociālajos tīklos iedzīvotāji ziņo, ka deputāts bijis sastopams vairākās sabiedriskās vietās pat piektdien.

"No 17.marta sakarā ar sliktu pašsajūtu es pašizolējos. Vakar nodevu analīzes, un šodien man piezvanīja par pozitīvu Covid19 rezultātu. Es atvainojos visiem, ar kuriem tikos 15. un 16. martā, un aicinu un lūdzu viņus pārbaudīties!" apgalvoja politiķis.

Taču, kā izrādās, vairāki cilvēki deputātu redzējuši sabiedriskās vietās - veikalā, pie Saeimas nama - arī pēc 16. marta.

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

To apgalvo arī deputārs Kaspars Ģirģens, kurš Kaimiņu redzējis 20. martā pie Saeimas nama. "17. martā pašizolējās pēc rakstītā, bet vēl vakar 20. martā ap plkst. 10.30 bija pie Saeimas un kontaktējās ar žurnālistiem, policistu un iespējams vēl citām personām," apgalvo K. Ģirģens.

Ekrānuzņēmums

Jau vēstīts, ka Kaimiņa saslimšanas ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 dēļ Slimību profilakses un kontroles cents (SPKC) izmeklēs visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus. Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Tiek pieļauts, ka Kaimiņš varētu būt inficējies ārzemēs. Iespējams, Kaimiņš ar Covid-19 saslimis vēl marta sākumā. Saistībā ar to, ka simptomi Covid-19 ir plaši un Kaimiņš iepriekš nav bijis pārbaudīties, kaut pats apgalvo, ka esot bijis slims, nevar ne pierādīt, ne noliegt, kurā brīdī inficēšanās notika, pauda SPKC.

Tāpat SPKC apgalvo, ka deputāts kontaktējies ar personu, kura bijusi inficējusies ar Covid-19 un par to ir zinājis.

Savukārt deputāts Jānis Dombrava apgalvo, ka Kaimiņš bija nonācis Latvijas Infektoloģijas centrā ar simptomiem, kas atbilst koronavīrusam, taču attiecīgās analīzes neesot veiktas.

Tāpat deputāte Linda Liepiņa atklājusi saraksti ar Kaimiņu, kurā deputāts apgalvo, ka viņam ir angīna un nākamnedēļ bija plānojis atgriezties darbā.

Komentē 42

 
Anonīms
 

Nelietis Kaimiņš ir savā ampluā - melo, ignorē līdzcilvēku drošību, ir gatavs apdraudēt valsts drošību, kas nozīmē tikai vienu, šis ir jāsauc pie kriminālatbildības.

21.marts Atbildēt

Naves sodu sitiem nodevejiem,publiski,citiem par macibu.

22.marts Atbildēt

Varbūt labāk atņemt balsstiesības tiem idiotiem, kuri šo bezatbildīgo klaunu ievēlēja deputātos?

22.marts Atbildēt

Aliņš tak ir svarīgāks par citu cilvēku drošību. Un kas attiecas uz angīnu arī tā ir ļoti lipīga un infekcioza slimība un arī ar angīnu nav uz darbu jāvelkas. Bet nesaprotu arī kapēc viņam analīzes neuztaisīja uz covidu

22.marts Atbildēt

Lūdzu nekrītiet panikā, jo tas kaitē psihei un imunitātei, bet tik iedomājaties Kaimiņš vesels bez simptomiem kādu laiku tikās ar Saeimas deputātiem, un deputāti tikās vēl ar citiem darbā un ārpus darba, tad citi tikās ar citiem, .. utt pa ķēdei un pa apli ... visiem tad jāpašizolēja! Jeb vīrusam ir citi izplatības ceļi ... (tipa telepātiski ... vai pa gaisu tiek nodots to nejūtot,... )... ne tikai kā masu medijos stāsta ka izplatās šķaudot ... piliena pa gaisu un virsmām ... vai tad uz jums kādreiz visi kurus satikuši dzīves laikā šķauda virsū, un rokas nemazgājat dušā neejat ... tad kāda jēga ievērot 2 metru distanci, pajautājiet tas kas pirms un pēc jums stāv esat slims ... un vēl šķauda virsū .. ja patiešām tik traki, tad visiem jāsēž mājās un skraida pa ielām tikai skafandros, piemēram, lai nogādātu pārtiku vai veiktu mediķa lomu, policijas, utml.,.. bet ja vīrusam ir cits izplatības ceļs, piemēram, pa gaisu, kaut kādā veidā to vīrsu nogādā, tad rodas jautājums vai sēdēšana mājās līdzēs, jo gais mājās iekļūs šā vai tā .. tad uz pilsētas jāliek kupols, un zem zemes, ar spec.aparatūru kura gaisu pārstrādā, filtrēs, utt.! Bet visumā ievērojiet ko prasa valsts, mazgājiet rokas, ievērojiet distanci, utt!

22.marts Atbildēt

Tad jau pie mūsu mājām Līksnas ielā bērnudārzs jāslēdz ciet, jo kaimiņš tur ved ik palaikam, kādu bērnu.

21.marts Atbildēt

Nu tāds kristālskaidrs cilvēks bija...

Šito melošanu! :):):)

21.marts Atbildēt

Tāds pats “vīruss” kā Potapovai

22.marts Atbildēt

Nē, sist vajag ne viņu, sist vajag tos idiotus, kuri katru reizi notic šādiem neliešiem un savēl tos parlamentā. Viņu vienkārši jādematerializē.

22.marts Atbildēt

Kur tas kaimiņš to savu daiktu bāzīs nākošo reizi?

22.marts Atbildēt

Tev kā vīrietim tiešām tas ļoti interesē?

22.marts Atbildēt

Krimināllikuma 9. pants!!!

22.marts Atbildēt

Cik ilgi pielausim tik bezatbildigu cilveku esibu musu valdiba.nu ko atliek ceret ka nepaliksim bez valdibas.

22.marts Atbildēt

Ilga,kurš valdībā ir "tik bezatbildīgs"?Tādu ziņu pagaidām nav.

23.marts Atbildēt

Domāju,ka tā ir kārtēja viņa muldēšana ...vienkārši =uzkāpies uz korķa= un panesās ,lai patricinātu Saeimu.

22.marts Atbildēt

Nu ko jūs te visi bļaustaties tikai par vienu cilvēku?! Staigās 50% saslimušo! Vai tad soc.dienesti piegādā pārtiku un zāles saslimušajiem?!

22.marts Atbildēt

Jaaa man pat gultu atbrauc saklat,partiku pieved zales atved.Ar laiku plano izpriecu mecas atvest.

22.marts Atbildēt

Tu esi prasījusi piegādāt sociālajiem dienestiem kaut ko, vai tikai noriet māki?

22.marts Atbildēt

Labāk beidziet riet pat,ja saņemat par riešanu kādu atalgojumu!Aprejamais objekts testa rezultātus uzzināja 21.martā.Pilnīgi aptrakuši.

22.marts Atbildēt

Vai tad līdz rezultāta atbildei nav jāsēž mājās,,,

23.marts Atbildēt
dzintra > jolanta.berzina

lai tiktu pie rezultāta,ir jāiziet no mājas.20.martā tika nodota analīze,jo viņam tika paziņots,ka saslimis cilvēks,ar kuru viņš bija ticies.21.martā bija telefoniska atbilde,pēc tās viņš arī sēž mājās.kas vēl nav skaidrs?

23.marts Atbildēt
Jolanta Berzina > dzintra.5afe6f04c82ee

Lai tiktu pie rezultāta no mājām obligāti nav jāiziet,bet viņš jau rakstīja, ka no 17.datuma pašizolējās.Diemžēl,, tādu cilvēku bezatbildīgu ir pietiekoši ,,skumji.Un nav ko aizstāvēt,viņam cilvēki neuzticas tāpēc ,ka pelnījis...

23.marts Atbildēt
Jānis Bērziņš > dzintra.5afe6f04c82ee

Lai tiktu pie rezultāta nav jāapmeklē veikali un jārunā ar žurnālistiem.

23.marts Atbildēt

Es gribu redzet un dzirdet vai vins tiks sodits,jo vins slepa savu saslimsanu,ari par arzemem nekas nav zinams un slims staigaja apkart.

22.marts Atbildēt

Neko viņš neslēpa.Viņš bija infektoloģijas centrā,kur viņam diagnosticēja "angīnu".Pēc tam viņš tikās ar cilvēku,kurš nezināja,ka ir inficēts.

23.marts Atbildēt

man jau apnika skaidrot....viņš neko neslēpa.Marta sākumā atgriezās no Lietuvas,devās uz IC,kur tika diagnosticēta angīna.!5 un 16.martā bija darbā,jo jutās labāk.20.martā devās nodot analīzi,jo uz māju neviens nebrauc no Ic.No 21.marta sēž mājās.

23.marts Atbildēt
Jānis Bērziņš > dzintra.5afe6f04c82ee

Tikai Kaimiņš pats apgalvo, ka pašizolācijā ir no 17.marta. Tad kā ir patiesībā?

23.marts Atbildēt
dzintra > j.nis.b.rzi.5b49d42757ef7

tā arī bija,bet 20.martā viņam bija jābrauc vēlreiz uz IC,lai noņemtu analīzes.

23.marts Atbildēt

Kurš inficētais ar covid-19 dzertu alu.Vvisdrīzāk viņš nav inficējies.

22.marts Atbildēt

Tam, kurš ir alkoholiķis, tam ir vienalga, ka tik alus

22.marts Atbildēt
dzintra > jolanta.veselova

Kā jūs to zināt?Esat alkoholiķe?

23.marts Atbildēt

Ar idiotiem ir tāpat kā ar pūķiem - cik idiotiem atņems balsstiesības, tik radīsies no jauna, un tas ir mūsu tautas liktenis

22.marts Atbildēt

Kur skatas Policija kapec Kaimins vel nav sodits?Tadu ar sudainu koku pa galvu jadauza jo savadak vini nesaprot.

22.marts Atbildēt

Viņš laikam grib arbrīvoties no saviem vēlētājiem

22.marts Atbildēt

Nezinu -kā tur ar tiem Kaimiņiem-bet zinu vienu jau no seniem laikiem-ka buļļiem ,auniem un kuiļiem vienmēr un visur ceļš esot brīvs.

22.marts Atbildēt

Par šādu rīcību viņam būtu jāsaņem bargs sods - visu īpašumu konfiskācija un atbrīvošana no darba !

22.marts Atbildēt

Kaiminam,ir Vospolenje Hitrost,stob toliko nerabotat,!

22.marts Atbildēt

Vispirms jau Latvijas vēstniece Itālijā Solvita ieradās no Itālijas,kur jau vīruss darbojās atlidoja un tusēja. Iespējams ,ka tieši viņa inficēja Kaimiņu.

22.marts Atbildēt

Tieši arī par to padomāju. Varbūt Solvita tiešām ir pie vainas, un visas šīs jezgas ap Kaimiņu īstā vaininiece.

22.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:37

Jaunākās diskusijas