Kivičs koronavīrusa laikā nāk klajā ar ļoti prātīgu aicinājumu

tautaruna.lv 21.mar
 
Ekrānšāviņš no video
Lai gan mūziķis Andris Kivičs ar saviem izgājieniem reizēm šokējis sabiedrību, šoreiz viņa viedoklī tiešām der ieklausīties.

Lai gan speciālisti jau vairākkārt ir norādījuši, cik svarīgi sekot līdzi un ievērot visus drošības noteikumus, lai izvairītos no saslimšanas ar koronavīrusu Covid-19, joprojām sociālajos tīklos atrodams gana daudz informācijas par to, kā kādam, piemēram, šķiet nejēdzīgs noteikums par pašizolāciju, vai divu metru distances ievērošanu lielveikalā.

Tiesa, šoreiz ļoti prātīgu padomu devis mūziķis Andris Kivičs, kurš piektdien mikroblogošanas vietnē twitter ievietojis video, kurā pastāsta novēroto situāciju pārtikas lielveikalā. Tur, piemēram, viņš pamanījis cilvēkus, kuri joprojām šādā reizē atrod laiku, lai strīdētos, kurš pirmais stāsies rindā, vai neievēro noteikumus un ar plikām rokām atļaujas aptaustīt produktus, kurus pēc tam iegādājas citi.

"Ja es skaitos viedokļu līderis, tad cilvēki tiešām, nu pasekojam līdzi. Turamies!" aicina mūziķis.

Jau vēstīts, ka līdz šim Latvijā konstatēti vairāk nekā 111 koronavīrusa Covid-19 slimnieki un kopā veiktas vairāk nekā 3000 analīzes.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tātad galīgi dumj

21.marts Atbildēt

Tātad galīgi dumjš mav. Laikam daudi tie iepriekšējie izgājieni vairāk bija domāti popularitātes gūšanai...

21.marts Atbildēt

Nav, nav viņš pavisam dumjš!

21.marts Atbildēt

Palasīju es! Labāk nebūtu lasījusi. Visa tā lapele taču pieder garīgi slimajiem, kas saredz tik balto un melno. Neko darīt- demokrātija. BET, NEVAJAGA TAGAD AR SAVĀM INDES ŠLAKATĀM ŠAI GRŪTAJĀ LAIKĀ TRAUCĒT TAUTAS SAPRAŠANOS ELEMRNTĀRAJOS JAUTĀJUMOS_ PAR TO< KĀ NEINFICĒTIES UN NEINFICĒT CITUS> Savu žulti varat dzert paši, var būt līdzēs?

21.marts Atbildēt

Absolūti neko jaunu nepateica, laikam grib atgādināt par sevi, lai tauta neaizmirst savu varoni.

21.marts Atbildēt

Gluži manas domas

21.marts Atbildēt

Ko tad tādu gudru viņš pateica? Laikam jau televīzorā bija to saklausījis.

21.marts Atbildēt

Ieklausīties Kiviča vārdos? Skatīties viņa

darbos? Kas jauns pateikts? Tas viss?

21.marts Atbildēt

Es arī varu pateikt pēc iespēas mazāk kontaktēties ar apkārtējiem,mazāk balīšu,ejiet pie dabas,apmeklējiet dabas takas)))),Ezerus,upes,purvus mūsu Dzimtenē ,taču ir tik daudz skaistuma un kur vel sviestmaizes uz celma ar savien ģimenes locekļiem un silta tēja miglainā rītā.Būsim saprātīgi un sirdīs vienoti.

22.marts Atbildēt

Baltās pelītes runā ar kivikātoru....

22.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:34

Jaunākās diskusijas