Latviešu dziedātāja sašutusi par attieksmi pret koronavīrusu Zviedrijā

Viktorija Gabrjuna 19.marts 2020, 11:30
 
facebook.com
Vērojot ”Covid-19” izplatību, dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark, kas patlaban kopā ar meitu atrodas Zviedrijā, sākusi klausīties dažādu valstu ziņu programmas un salīdzināt dzirdēto. Tas viss rada mūziķē nesaprašanu, raksta "skaties.lv".
16. martā Zviedrijā notikusi liela preses konference, kurā valsts galvenais infektologs atklāja savu, tātad valsts teoriju - ar ”Covid-19” saslims visi, tas ir jāpieņem.

”Viņš teica, ka visi piesardzības pasākumi tiek veikti, lai nenotiktu masveida saslimšana, jo tādā veidā cietīs ekonomika un var rasties masu panika. No pašas saslimšanas nevar izbēgt, gluži kā no jebkura cita vīrusa. Visi saslims, bet daudziem izveidosies imunitāte pret ”Covid-19”,” dzirdēto pārstāsta Katy.

Daudziem tiek dota iespēja strādāt mājās, vecāki var izvēlēties laist bērnus uz skolu vai tomēr ne, vecāka gadagājuma cilvēki tiek aicināti palikt mājās.

Mūziķe apzinās, ka vīrusi rodas mutācijas ceļā un tāpat vien viņi nepazūd, to “mērķis” ir attīrīt sabiedrību, tas skan necilvēcīgi, bet fakts.

”Konferencē teica, ka slimniekus pārbaudīs pēc stratēģijas - smagi slimie būs slimnīcā, bet tie, kuri var normāli elpot, dzīvos mājās un pašiem būs jāpārvar slimība,” stāsta Katy.

Dzirdot Zviedrijas stratēģiju, redzot, ka gandrīz netiek veikti nekādi drošības pasākumi un tajā pašā laikā, redzot Latvijas un Itālijas piemēru, mākslinieci pārņem nesaprašana un bažas. Divi dažādi veidi, kā rīkojas ar ”Covid-19”, bet kurš ir pareizāks?

”Anglijai bija līdzīga stratēģija kā Zviedrijai, bet nu viņi sākuši saprast, ka ”ballīte” var beigties slikti. Pēc zinātnieku aprēķiniem, neko nedarot, ceturtā daļa valsts var nomirt, un tie ir - 250 000 tūkstoši cilvēku. Nu Anglija “kaļ” aizsardzības plānus,” šausminās Katy.

Vadoties no Zviedrijas infektologa teiktā, patiesie pandēmijas apmēri būs redzami tikai tad, kad visi būs saslimuši. Tad varēs redzēt, kuri izveseļosies, kuriem izstrādāsies imunitāte pret ”Covid-19”, kuri aizies viņsaulē.

Avots

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Anglijas reņģēdājs atļausies norādīt uz kļūdām rakstā, UK ir aptuveni 70 miljoni iedzīvotāju un ja nomiršot 1/4 daļa iedzīvotāju, tad tie ir 17.5 miljoni, nevis 250k, otrkārt, kāpēc nekur nesaka ka mirušie ir 90% 80+ gadu veci cilvēki, bērni līdz 15 gadiem vispār var pat nepamanīt, ka slimo, rodas arī jautājums, vai tiešām nav dpeciāli radīts šis vīruss, lai pasaules ekonomika, zaudējot dažus miljardus, ieekonomētu desmitiem miljardu uz izmirušo pensiju neizmaksāšanu?

19.marts 2020, 11:58 Atbildēt

Liekas, ka taisnība vien ir, vīruss cēlies no dzīvnieku pasaules. Liela daļa bērnu to pārslimo ļoti viegli. Uz ko tas norāda? Tas norāda, ka gadu tūkstošiem ierastais dzīves veids bērnu imūnsistēmu cieši saistīja ar dzīvnieku baciļu aizsargspējām. Šodienas dzīves veids ir atrāvis cilvēces lielāko daļu no saskares ar dzīvnieku pasauli vairākās paaudzēs. Tad nu tā imūnsistēma degradējas, jo nav tādas vajadzības aizsargāties. Iznākums, kā uz delnas. Bacilīši no dzīvnieku pasaules sāk pārvarēt šo barjeru. Acīm redzot tas notiks aiz vien biežāk.Bērniem tā dzīvnieku pasaules imunitāte daudz labāka, tikai netrenētā, tā samazinās.

20.marts 2020, 8:24 Atbildēt

Ņemsim kaut vai govs pienu. Kādreiz to slauca tikai ar rokām spainī. Tagad tikai ar slaukšanas aparātiem. Piena strūkla gāja cauri kūts gaisam, kūti turēja vistas, cūkas, aitas, govis. Silts piens laba vide baciļiem. Šādu pienu dzēra visi cilvēki, līdz ar to bez imunitātes visi sen būtu bijuši kapos. Tagad slaucot pienu piena vados, ja govs vesela, neviens bacilītis pienā nenonāk. Imunitāte zūd. Ja šodien sāktu tirgot ar rokām slauktu pienu, nebrīnītos, ka līdz masveida mērim ir tikai viens solis.

20.marts 2020, 8:42 Atbildēt

Diemžēl, ja nezināji ir ļoti daudz bērnu ar plaušu slimībām un viena no tām ir asma. Mums jau liekas, ka mēs esam dikti veselīga tauta, bet man jau liekas,ka gluži tā nav. Kur ir garantija,ka nākošais nebūti Tu.

19.marts 2020, 14:15 Atbildēt

Malači zviedri... vienīgajiem ir smadzenes. UN FAKTS, KA TAS VĪRUS NEMAZ NAV TIK BĪSTAS IR TAS, KA PIEMĒRAM, IGAUNIJA NO 300 SASLIMUŠAJIEM NEVIENS NAV NOMIRIS UN ARĪ NENOMIRS!!! UN KUR TAD IR TĀ BĪSTAMĪBA UN TIE NĀVES GADĪJUMI NO 1 - 5 % !!!??? Bet kas tur un no kā mirst vairāku dsmitu milionu valstīs hren viņu zin... nemaz nerunājot par Ķīnu. Viss ko var pateik ir tas, ka COVID19 ir lielākā 21 gadsimta krapšana uz kuru kāda laba farmācijas kompānija nopelnīs mīīīīīīīīīīīīlzīgu naudu ! BET VISĀDI ''GUDRIE'' ZINĀTNIEKI, KURI STĀSTĪS BRIESMU STĀSTUS VIENMĒR ATRADĪSIES... MUĻĶU UN SAUTĪGU CILVEKU IR DAUDZ. Es ticu skaitļiem, faktiem un loģikai... un Igaunija ir spilgts tam visam piemērs, kur neko nevar paslēpt un samelot.

19.marts 2020, 20:25 Atbildēt

pilniba Tev piekritu...ja ta slimiba butu tiesam tads apdrauejums, tad taja Kinas pilseta ar 11 miljoniem iedzivotaju butu saslimusi nopietni gandriz visi..bet ta ka statistika uzradija ja nekludos taja pilseta 60 000...un nomira paris tukstosi, tad tikai logiski, ka parejie izslimoja to nemaz nemanot, jo tur tacu vini ka biezs! un tad varam izrekinat procentu, cik bija nopietni saslimuso un nomiruso uz 11 miljoniem

19.marts 2020, 21:07 Atbildēt

Uzskati ka 10% mirušie pret izveseļojušiem Pasaules mērogā ir maz? Kā dabūji ka nomirst no 1-5% ? Laikam ar matemātiku tev ir tāpat kā ar saprātu!

19.marts 2020, 23:51 Atbildēt
Aratejs > raimonds.gr.nfelds

Ķīna ir drastiskas metodes, ne tādas kā Eiropa, tādēļ arī viņi spēja samazināt izplatību! EU ar to pohuizmu arī mirstība pārsniedz Ķīnas rādījumus!

19.marts 2020, 23:54 Atbildēt

Cilvēki izlaidušies līdz stulbumam pēdējā stadijā,domā kad naudas daudz,kruts autiņšs,ceļot var atļauties un dzīvokli kredītā tad uz viņiem dabas likumi neattiecas....dabiskā atlase strādā un uzspļauj cilvēciņu vērtībām. Cita lieta kad šādi cilvēku eksemplāri kompānijas pēc paraus līdzi līdzcilvēkus kuriem var būt domāšana ir pareiza tikai attieksme ļoti toleranta.... .

19.marts 2020, 21:21 Atbildēt
are

Paigadām statistika šāda, no diagnoscētiem mirst 3.6%. No diagnoscētiem tiem kas izveseļās ~10%. Kas norāda zināmu līdzību ar SARS, jeb Coviru-1. Kur no diagnoscētiem saslimušajiem mira ~ 9%. Bet jāsaprot ka daudzi pārslimo vīrusu nezinot, vieglā formā. Cik daudzi? Laicīga karantīnas ieviešana samazinā smagi slimo straumi un spiedienu uz medicīnu, līdz ar to lielāks procents smagi slimo izķepurojas. Kā rāda pieredze karantīnai ir liela nozīmē arī uz mirstību. Singapūrā mirušo skaits bija vien nieka 0,6%, kamēr Itālijā un laikam arī Irānā pie 8%.

Vēl viens moments- sekas. Liela iespēja, ka veselība būs čupā līdz mūža galam. Pagaidām zināms, ka skar plaušas un reproduktīvos orgānus, sēkliniekus un olnīcas. Pēc statistikas datiem Vuhaņā, lielāka rezistence ir 1. asinsgrupai, 3. un. 4. vidēja, 2. vismazākā.

Sādas vīrusu epidēmijas nav nekas neparasts cilvēces vēsturē. Ja patin atpakaļ tas bija SARS, MERS, putnu gripa, vēl atpakaļ spāņu gripa 1918. Pirmā virusu epidēmija minēta Latvijas vēsturē, Indriķa hronikā 13.gs. - tā sauktās angļu iesnas, kad izmira puse no Vidzemes.

Šodien jau ir zināmas daudzas zāles, kā Favipiravir Umifenovir (Arbidol) Darunavir

Līdz jūnijam jau būs serums un tad trīs mēneši izmēginājums, kaut smagākos gadījumos uzreiz potēs

19.marts 2020, 22:28 Atbildēt

Suppper! Mani 2 kaķi mūs pasargās! Skriešu saglaudīt!

20.marts 2020, 13:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:55

Jaunākās diskusijas