Ingmārs Līdaka vēlas atgriezties zoodārzā

Viktorija Gabrjuna 27.feb
 
Oksana Džadana/F64
Pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Ingmārs Līdaka tika atbrīvots no zoodārza valdes priekšsēdētāja amata, viņš paziņojis, ka labprāt atgrieztos zoodārzā, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Padzen no zooloģiskā dārza" izdevumā "Privātā Dzīve".

Runājot par savu atlaišanu, Līdaka uzsver, ka nezina, cik ilgi vilksies šis "piespiedu atvaļinājums".

"Ceru, ka mana zoologa profesionālā pieredze arī turpmāk tur būs vajadzīga. Labprāt turpinātu te strādāt, jo tas ir mans sirds aicinājums," saka Līdaka, piebilstot, ka droši vien vēlētos strādāt Izglītības un informācijas nodaļā.

Līdaka piebilst, ka pagājušā gada 13.decembrī palika 30 gadi, kopš viņš strādāja zoodārzā.

Kā tika ziņots iepriekš, no darba pašvaldības SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" valdē atlaists gan tās priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka, gan valdes loceklis Andris Morozovs.

Par Zoodārza valdes priekšsēdētāju iecelts Rolands Greiziņš, kurš šo amatu pildīja laikā no 2004. līdz 2017.gadam. Par valdes locekli iecelts arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks attīstības instrumentu jautājumos Sandis Cakuls.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vecīt, nevajag pazemoties. Tu esi daudz vērtīgāks par kaut kādiem Rīgas domes izpilddirektoriem un CO.

27.februāris Atbildēt

Kureā krātiņā?

28.februāris Atbildēt

Šogad ar ģimeni apmeklējām Zoodārzu un secinājām,ka jaunā dārza vadība ir pietuvinājusi Rīgas Zoodārzu Eiropas dārzu līmenim.Nesaprotami,kāpēc būvgružu nenovākšanas dēļ vadība tiek atcelta!

28.februāris Atbildēt

Ļīdaka kungs tagad paņemiet,un sakārtojiet piemēsloto vidi,saaiciniet visus ZZS biedrus-izveidojiet svētdienas talku,un pisāņojums būs novākts-varēsiet atgriezties savā darbā zoodārzā.

28.februāris Atbildēt

Tad būs jaatgriežas deputātos..

28.februāris Atbildēt

Ko lai saka basketbola prezidendu iestukeja iebaza savejie profisionalis lai gaida minimalo pensiju un tev Lidaka drosi vien ari tavu amatu kads nolukojis

28.februāris Atbildēt

Vai tad nav brīvu būru?

29.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:27

Jaunākās diskusijas