Kiviču pāris devies noskaidrot gaidāmā mazuļa dzimumu

tautaruna.lv 24.feb
 
Ekrānšāviņš no instagram/ andrislienekivici
Mūziķis Andris Kivičs un viņa sieva Liene neilgi pēc jaunā gada paspēja ne vien apprecēties, bet arī paziņot par gaidāmo ģimenes pieaugumu. Šajā nedēļas nogalē pāris vēstīja par jaunāko notikumu gaitu.
Kā liecina sociālajā tīklā instagram ievietotā informācija, tad aizvadītās nedēļas otrajā pusē pāris devies noskaidrot, vai gaidāms puisēns, vai meitene. Tiesa, saviem sekotājiem gan pagaidām nekāda sīkāka informācija netiek atklāta.

Tāpat pāris pie publikācijas publicējis mīļu kopbildi.

View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Kā zināms, tad Andrim no iepriekšējām attiecībām ir dēls, kā arī divas meitas, savukārt Lienes iepriekšējās attiecībās dzimušas trīs meitas.

Arī mazuļa gaidību laikā pāris turpina aktīvi koncertēt, kā arī paspējis izveidot apģērbu līniju, kuru piedāvā iegādāties saviem atbalstītājiem.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Lienei tak izlikšana no dzīvokļa draud. izsoles.ta.gov.lv/izsole/d0a06c...1-e38b2ed377aa

Koncertē,koncertē, ar naudu plātās ka zin ka pelnit....tik izskatās auzās iebraukuši.

24.februāris Atbildēt

Viņi pelna naudiņu interneta uz mulkisi kas viņu sekotāji..

24.februāris Atbildēt

Ak jēziņ,nesen vel ar naudu mētājas,tagad dzivoklis ielikts izsolē.Un piedzen uzturlidzekļu fonds,tatad meitām nemaksā alimentus.

24.februāris Atbildēt

Jums savas dzives nav ,,, ko variet list , ja jums viņi nepatik? Tak dzivojiet savu dzivi , dariet savus darbus... ko gāziet to žulti.

24.februāris Atbildēt

Viņi tak paši ar savu dzīvi bāžas virsū .Es ar nesaprotu -garlaicīgi abiem ,ka par savu kopošanos ,viedokļiem visur rēgojas. Bet ,ja ir tiesa , ka uzturnaudu nemaksā -bezadbildība augstākā pakāpē.

24.februāris Atbildēt
dzintra > nu.nu

kur tad lai ņem to uzturnaudu,ja neviens ne otrs nestrādā un neko neprot.Laikam jau par to rēgošanos kaut ko saņem.Un kur tad dzīvos?

24.februāris Atbildēt

bifelis izskatās galīgā pālī

24.februāris Atbildēt

Kivik,nahren tev to duru vajag,naudas nav,hata zem āmura,ņem nākamo kucīti!

24.februāris Atbildēt

Paklai Nu - Nu ! Bet kas Jums spiež lasīt visus tos Kiviča - Lienes piedzīvojumus ?!? Vai Jums kāds liek nazi pie rīkles vai šaujamo un ar varu liek to visu lasīt ? Es piemēra , internetā lasu tikai to kas man patīk un interesē ? Jocīgi un smieklīgi jau ir ka savu intīmo dzīvi viņi izliek publiskai apskatei . Bet viņi no tā varbūt gūst baudījumu ? Nu kaut kā tā kā tie saucamie " mētelīša virinātāji " ? Ceru ka ziniet kas tie tādi ?

24.februāris Atbildēt

Beidzot normāls "....novertējums....

25.februāris Atbildēt

Kas jums teica ,ka lasu ? Izteicu viedokli par to ,ka nav pilns rublis ,ja var tik bezatbildīgi nerūpēties par saviem trīs bērniem.Vai jūs ,cienītais ,atbalstat tos ,kas pat alimentus nemaksā? Tā normāli vecāki dara?

25.februāris Atbildēt
Valdis > nu.nu

Piekrītu. Liene Kiviča veselu 3 cilvēku (bērnu) tiesības pārkāpusi. Tāda vispār jāliek aiz restēm nevis medijos un nav jāļauj dzemdēt vēl viens nelaimīgs cilvēks.

25.februāris Atbildēt

Lailai . Man prieks ka esam domu biedri un man piekrītat . Tikai žēl ka tas Nu nu , kuram mana kritika bija adresēta , neatbildēja . Annas kundzei uzreiz atbildēja …...

25.februāris Atbildēt

Annas kundze pārmet to ,ka cilvēki bāžas kiviču dzīvē ,īsti laikam neizprotot, ka šie paši savu dzīvi izlikuši apskatei ,kā jau visi influenceri ,jo citu talantu šim pārim nav ,cik noprotams.

25.februāris Atbildēt

tad puisens tad meiteens tad teleens

a beigas piedzimst kuceens.jo tak bija bilde suniisu pozaa

25.februāris Atbildēt

Lieciet tiem pajoliņiem mieru.

25.februāris Atbildēt

Šausmīgi, ka tik daudzus bērnus pametusi bezatbildīgi. Kur skatās sociālais dienests? Bāriņtiesa? valdība? Vai tad nav likums, ka par izlaidīgu dzīvi un bērnu atstāšanu sauc pie atbildības?

25.februāris Atbildēt

Trīs bērni jau pamesti, būs ceturtais.

25.februāris Atbildēt

Harijam Saukumam . Nu tas nu gan ir pārspīlējums . Abu pušu 3 bērni nav pamesti , bet aug pie otrā vecāka un mīlošajām vecmāmiņām - vectētiņiem . Galvenais lai alimenti tiktu maksāti , bet tā nav mūsu ( svešu cilvēku ) darīšana . Paši noteikti lieliski tiks galā . Tāpēc ierosinu būt korektiem un publiski neapspriest svešu cilvēku personīgo dzīvi . Bet varbūt Kiviču pārim tieši patīk ka par viņiem tenko un viņus lamā ? Tas ir līdzīgs psiholoģiskais efekts kā tiem saucamajiem "mētelīšu virinātājiem " . Ja tantiņas un meitenes spiedz un krīt ģībonī , viņa "krānu " ieraugot , tad tam perversajam ir baudījums . Bet ja ne viens neliekās ne zinis , tad tas ir lielākais pazemojums un neveiksme . Laikam Kiviču parim ir kaut kas līdzīgs kāpēc viņi tā publiski izrādās ? Tāpēc mans priekšlikums visiem - nepievērsīsim Kivičiem nekādu uzmanību un nerakstīsim par viņiem komentārus . Pie tam Lienes kundzei pašlaik nepieciešamas pozitīvas emocijas , lai bērns , kurš ne pie kā nav vainīgs , piedzimtu veselīgs . Tāpēc nerakstīsim riebīgus un rupjus komentārus . No tiem nav nekāda labuma .

25.februāris Atbildēt

Nē, viņa ir pametusi bērnus. To paši atzina, ka māte netiekas. Pameta. Omām vai opapiem uz kakla tas cits stāsts, bet pameta. Žēl bērnus sērdieņus, kuri tiek traumēti. Tu esi stulbs, jo tik gari raksti un bezsakaru.

26.februāris Atbildēt

Valdim - pats stulbs ! Šeit katrs drīkst izteikt savas domas , bet nedrīkst lamāties un citus aizskart . Jūs esiet liels varonis , šeit esot anonīms un sēžot drošībā pie sava datoru , kur es Jums netieku klāt . Klātienē Jūs mani par stulbu diez vai sauktu . Neuzdrīkstētos , jo tad būtu ļoti sāpīgi . Nevajag publiski pazemoties , rakstot svešiem onkuļiem rupjības . Tad jau Jūs neesiet ne ar ko labāks par Kiviču . Tas pats līmenis .

26.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:07

Jaunākās diskusijas