Tramps publiski apvaino aktieri Bredu Pitu

Baiba Puriņa 23.feb
 
Reuters/AP/Scanpix/LETA
Donalds Tramps ar saviem skarbajiem izteikumiem nežēlo nevienu. ASV prezidents pamanījies veltīt neglaimojošus vārdus arī nupat "Oskaru" ieguvušajam aktierim Bredam Pitam, vēsta "E!".

Tramps aktieri nodēvējis par "mazo viszini" un paziņojis, ka nekad nav bijis liels Pita talanta cienītājs.

Jāatzīmē, ka Tramps nav paskaidrojis, kāpēc pēkšņi izlēmis apvainot aktieri, kurš šobrīd nav saistīts ar politiku, taču tiek uzskatīts, ka prezidentu sadusmojuši Pita joki par viņu, kurus aktieris izteicis saņemot apbalvojumus par lomu filmā "Reiz Holivudā...". "Oskaros" Pits jokojis par prezidenta impīčmenta lietu, norādot, ka viņam pateicības runai ir atvēlētas tikai 45 sekundes, kas ir "par 45 sekundēm vairāk nekā Senāts šonedēļ atvēlēja Džonam Boltonam".

Tramps veltījis skarbus vārdus arī pašiem "Oskariem", būdams šokēts, ka par labāko filmu atzīts Dienvidkorejas veikums. "Mums ir pietiekami daudz tirdzniecības problēmu ar Dienvidkoreju. Bet mēs viņiem iedodam balvu par gada labāko filmu. Vai tā bija laba? Es nezinu. Atgriezīsim "Vējiem līdzi", lūdzu? "Saulrieta bulvāri". Ir tik daudz labu filmu," norāda Tramps.

Komentē 5

 
Anonīms
 

domaju ,ka Pitam ir pilniga pie vienas vietas viena veca aizejosa pensionara domas vins tapat ir un bus slavens

23.februāris Atbildēt

To dienvidkorejiešu filmu ASV izrāda ar oriģinālo audio un subtitriem angļu valodā. Tāpēc filmas oficiālie izplatītāji arī paņirgājās par Trampu. Viņu atbilde par Trampa kritiku bija - prezidentam filma nepatika laikam tāpēc, ka viņš nemaz neprot lasīt ... Ekselents atbildes gājiens !!!

23.februāris Atbildēt
Fra

Tramps ir "vecs mūdzis". Taču Dienvidkorejas filma man gan arī nešķiet Oskara cienīga...

23.februāris Atbildēt

Kas tad tas par apvainojumu ? Kas tad Pits ir kāda smalka madāma.? Tramps tomēr ir ASV prezidents un cienijamā vecumā .

23.februāris Atbildēt

Piekrītu, neko apvainojošu neizlasīju. Kārtējie žurnālisteļu murgi !

24.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:04

Jaunākās diskusijas