Aktrise Anta Aizupe atklāj patiesību par aktieru algām

Rita Lazda 20.feb
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Lai gan varētu šķist, ka aktiera profesija Latvijā nav no tām sliktāk apmaksātajām, aktrise Anta Aizupe, kuru, iespējams, plašāka sabiedrība iepazina leģendārajā seriālā "Ugunsgrēks", vienā no šova "Pāļa bazars" epizodēm atklājusi patiesību par šo jautājumu.
Atbildot uz jautājumu, vai Latvijā ar aktieru algām un honorāriem pietiek dzīvošanai augstā kvalitātē, Anta ir tieša un norāda, ka nē. Bet, viņasprāt, situācija uzlabojas. "Aktieri sevi novērtē, daudzi iet ārštatospieprasa augstākus honorārus," norāda aktrise.

Viņa arī neslēpj, ka runājot par jomām, kur var nopelnīt vislielāko atalgojumu, Anta norāda, ka vissliktāk maksā teātrī, seriālos summas ir "ok", reklāmās Anta iesaka prasīt vairāk naudas un tad skatīties, kas notiks, bet par filmām esot tā, ka viņa nezina, cik maksā filmās, kurām ir labs budžets. Viņai pašai patīkot kino un teātris.

Mācījusies Alūksnes Mūzikas skolā, kuru beigusi 2002. gadā. 2007. gadā beigusi Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju. Tajā pašā gadā iestājusies Latvijas Kultūras akadēmijā, kur studējusi Dramatiskā teātra aktiera programmā. Studijas beigusi 2011. gadā. Valmieras teātrī kopš 2012. gada. Spēlējusi arī Dirty Deal Teatro.

Viena no spilgtākajām Antas lomām bijusi latviešu romantiskajā filmā "Blakus".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Muldēja, muldēja, bet tā arī neko neatklāja.

20.februāris Atbildēt

Nu un cik tad saņem--runā apkārt, bet neko tiešu nepasaka...kā visi politiķi vai menti...

20.februāris Atbildēt

800 uz papīra ja strāda tikai teātrī. Bet tikai neklausiet mani tā ir viltus ziņa. Tikai netiesājiet bargi.

20.februāris Atbildēt

izodor tfu-pu, uzprasi ritiņai yellow žuurnaļugai, viņa tak visu zin

20.februāris Atbildēt

Nu ārprāts, kā man nepatīk šī aktrise!!!

23.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:05

Jaunākās diskusijas