”Vegānismam esmu pievērsies nu jau trīs mēnešus. Esmu izturējis, ja tā var teikt, bet tas man nenāca grūti - jau sen par to biju domājis,” sarunā ar Skaties.lv smejas Riva.
Atteikties no dzīvnieku izcelsmes produktiem viņš izlēmis spontāni - pēc filmas ”What The Health” noskatīšanās.
”Uzreiz, nedomājot, ka rīt vai pēc nedēļas, sapratu, ka man jāpamēģina. Bet tam ir dziļāki aspekti, kāpēc es to daru - gan veselības, gan globālā ziņā,” tā Riva.
Viņš noskatījies vairākas filmas par vegānismu, un šobrīd atrodas izpētes stadijā - studē dažādus materiālus par šo jomu un pēta, kā jūtas viņa ķermenis jaunajā režīmā.
Mūziķis atklāj, ka arī pirms atteikšanās no dzīvnieku izcelsmes produktiem uzturā daudz lietojis augļus un dārzeņus. Piena produkti viņam nekad nav bijuši tuvi, tiesa, viņam ļoti garšojušas olas. Taču nav bijis grūti no tām atteikties.
Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.