Salceviča dusmīga par divkosību soctīklos

tautaruna.lv 27.feb
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Stiliste Indra Salceviča nekad nav baidījusies paust skarbu viedokli par divkosību, kas sociālajos tīklos skar jautājumu par pozotīvu attieksmi pret savām ķermeņa aprisēm (body positive).

Ierakstā sociālajā vietnē Instagram Salceviča neslēpj savu sašutumu: "Nu, pasakiet man — kāda jēga rakstīt par selflove un sevis pieņemšanu, ja ir jāpublicē fotogrāfijas Instagram pasaulē ar aplikācijās samazinātām vidukļa līnijām vai izlaizītām ādām?"

Viņa turpina: "Jā, filtrus saprotu - tas ļauj ieturēt kaut kādu kopējo Instagram tonālo gammu, bet kāpēc ir jāmelo? Un priekš kam? Uz ielas savu vidukli slaidāku neparādīsi un kājas garākas neizstiepsi."

Viņa neslēpj, ka pati ir izmēģinājusi aplikāciju, kas attēlos koriģē ķermeņa aprises: " 2 minūtes un man ir ne tikai tievāks viduklis, bet arī lielākas krūtis un slaidāka seja, štrunts par pieplacināto un plakano roku! Izbaudiet! P.S es vēl tā " gramatna" ir konti, kuros ķermeņa deformācijas ir daudz iespaidīgākas."

View this post on Instagram

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Jau vēstīts, ka nesen Salceviču sadusmoja izteikumi par veselīgu uzturu: "Tu esi tas, ko tu ēd! Reāli besī! Varētu padomāt, ka cilvēka mentālā veselība slēpjas uzņemtā uztura daudzumā. Es neesmu tas, ko es ēdu. Es esmu tas, ko es domāju, kā es domāju, kā es izvēlos pavadīt savu laiku un kādas ir manas prioritātes."

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ļoti pozitīva un simpātiska sieviete. Daudz tam, ko viņa teikusi, es piekrītu. Lai nestāsta mums dietologi ,ko un cik vajag ēst. Cilvēki ir ļoti dažādi un tieši tas ir tas neatkārtojamais un interesantais. Atšķirība būs vienīgi tajā, ka vieni nomirs vāji, bet toties visu dzīvi par ēšanas kaitīgumu domājuši, citi daudz savādāku dzīvi dzīvojuši.

28.februāris Atbildēt

Ja reiz esi publiska persona, vajag ( iespēju robežās ) censties piestrādāt pie sava vizuālā tēla. OK, es saprotu, ka mēdz būt vielmaiņas problēmas utt., bet plašai auditorijai klāstīt , kā pareizi ģērbties, izvēlēties tērpus , esot 6XL formātā...Nav pārliecinoši !

28.februāris Atbildēt

Nu protams, tiem, kam ne tikai miesas, bet arī smadzenes izžuvušas, nekas nebūs pārliecinoši... Kāds sakars ķermeņa formām ar zināšanām un prasmēm attiecīgā jomā?

28.februāris Atbildēt
Sandra Plikša > 158528408887613

Pilnīgi piekrītu!

28.februāris Atbildēt
Arturs Skudikis > sandra.plik.a

tav izskats tava vizitkarte.

28.februāris Atbildēt

Ir ļoti pātliecinoši!Kas viņas izskatam vainas?Skaistule!

29.februāris Atbildēt

Viņa jau uz visiem ir dusmīga. Tētis Leonīds gan ir lādzīgs večuks.

29.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:40

Jaunākās diskusijas