Kivičs skarbi kritizē latviešu slavenību rīcību Misānes jautājumā

Rita Lazda 18.feb
 
Inga Nestere/F64 Photo Agency
Latviešu mūziķis Andris Kivičs ar uzrunu vērsies pie saviem amata brāļiem norādot, ka tie šobrīd nav iesaistījušies, lai glābtu Latvijas pilsoni K.Misāni, kurai draud izdošana Dienvidāfrikas Republikai (DĀR).
"Kur ir BrainStorm, Instrumenti, Dons, Intars Busulis, GACHO, Lauris Reinikis, Guntars Račs, visi mūsu ķipa A klases mākslinieki un visi nelaimīgie influenceri, kad vajag vienu postu ielikt ar linku uz petīciju par Kristīnes misānes izdošanu Latvijai nevis DĀR?" retoriski jautā dziedātājs Andris Kivičs, kurš pats iepriekš sociālajos tīklos aicinājis parakstīt petīciju par K.Misānes izdošanu Latvijai.

"Ziniet kāpēc, tur, kur ir negācijas, tur nav nauda. Mūsu māksliniekiem interesē tikai nauda," skarbs ir A.Kivičs. "Kur jūs esat, zēni? Kā var būt, ka mani vienīgo tas interesē?"

"Kamēr tu filmēji šo nevajadzìgo video, kuru publicēt facebokā, lai liktu citiem domāt, ka esi baigais glābējs, varēji sen privāti katram no šiem nosauktajiem populārajiem cilvēkiem, kuri itkā domā tikai par sevi, uzrakstīt un paskaidrot kāpēc vajag, lai tie publisko informāciju par Kristīni Misāni. Tici man, no šī video nebija nekādas jēgas," atbildot Andra publicētajam video norāda kāda komentētāja.

Tikmēr kāds cits norāda, kāpēc tad neglābt arī citus Latvijas pilsoņus, kuri šobrīd par kādu pārkāpumu notiesāti citviet pasaulē.

Jau vēstīts, ka šodien Ģenerālprokuratūra pieņēmusi Eiropas apcietinājuma lēmumu pret Latvijas pilsoni Kristīni Misāni un nosūtījusi Dānijas kompetentajai iestādei aicinājumu viņu izdot Latvijai.

Pirmdienas pēcpusdienā Ģenerālprokuratūrā saņemti jauni pierādījumi kriminālprocesa sākšanai. Šajā kriminālprocesā Misāne atzīta par aizdomās turēto pēc Krimināllikuma 168.panta, 193.panta otrās daļas un 275.panta otrās daļas.

Krimināllikuma 168.pants ir par izvairīšanos no tiesas vai bāriņtiesas nolēmuma, kas izriet no aizgādības, aprūpes vai saskarsmes tiesībām ar bērnu, kā arī tiesas nolēmuma, kas paredz bērna nogādāšanu atpakaļ uz valsti, kurā ir viņa dzīvesvieta, izpildes vai ļaunprātīgu šāda nolēmuma nepildīšanu, un tas paredz īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Tāpat kriminālprocess sākts par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tāpēc ka domā ar savu galvu pirms dara muļķības. Vismaz man ticība vairāk ir šai informācijai un tāpēc esmu par bērna atgriešanu cilvēkam kurš viņu mīl un proti tēvam. Pirms stebt karstu vajag uzklausīt tos kas dzīvoja blakus un kaimiņos nevis vadīties tikai no vienas puses pasaciņām priekš naivuļiem - Par notiekošo savu viedokli paudusi arī šajā stāstā iesaistītā otra puse - Kristīnes bijušā civilvīra, Dienvidāfrikas pilsoņa Johana Groblera ģimene: "Pēdējo 21 gadu es dzīvoju kopā ar savu tēvu, tā saukto varmācīgo, agresīvo vīru, kā viņu dēvē Kristīne un viņas ģimene."

"Es, mana māsa un brālis esam no tēva saņēmusi neko citu kā tikai neierobežotu mīlestību un atbalstu. Es jums varu apliecināt, ka viņš nekad ar mums nav bijis nesaprātīgs un ir palīdzējis mums kļūt par labiem cilvēkiem. Man pret viņu nekā cita nav kā tikai cieņa, un es gribu viņam pateikties par visu, ko viņš ir mūsu labā darījis.

Kristīne Misāne mēģināja sabojāt manu, mana brāļa un māsas dzīvi jau no pirmās dienas, kad viņa un mans tēvs satikās. Man vienmēr bija aizdomas, ka viņa izmanto manu tēvu tikai naudas dēļ, un, gadiem ejot, viņa manas aizdomas tikai pastiprināja.

Kad 2015. gadā pasaulē nāca Kristīnes un mana tēva meita, kļuva tikai sliktāk, jo Kristīne izmantoja jaundzimušo bērnu kā līdzekli pret manu tēti. Es nekad nemanīju mīlestību no viņas puses pret bērniem, Kristīnei nekad nebija laika savu dēlu aizvest uz skolu, nebija laika ar viņu spēlēties. Viņa mēdza puisēnam sist pa seju. Mans tētis vairākkārt ar viņu runāja par šādu izturēšanos. Kristīne teica, ka Dienvidāfrikā ir ierasts pieņemt palīgu, kas pieskata bērnus un piekopj māju. Viņas atvestajai kundzei - palīdzei nācās naktī pat gulēt zēna istabā un ar viņu spēlēties, bet vai tad tā nav mātes privilēģija?

Kad piedzima mazā māsa, Kristīne dzēra no rīta līdz vēlam vakaram, dažreiz pat līdz rītam. Māsa tika barota ar krūti, un kā viņai varēja nerūpēt, ka bērns caur mātes pienu saņēma alkoholu. Katru mēnesi viņa iegādājās vairākas kastes ar vīna pudelēm no vīna darītavas, ja tas nebija vīns, tad tas bija alus un «Hennessy», un par to visu tika samaksāts ar karti, kuru tētis viņai nodrošināja. Tētis 100% atbalstīja Kristīnes biznesu Mozambikā un uzturēja viņas bērnu no iepriekšējās laulības. Viņš apmaksāja zēnam privātskolu (skolā viņš tika arī ierakstīts kā bērna aizbildnis). Tētis maksāja visus Kristīnes rēķinus. Viņš maksāja par dāvanām, kas tika nopirktas Kristīnes dēlam, bijušajam vīram un ģimenei. «Aculiecinieki» mēdza teikt, ka Kristīnes bijušais vīrs katru dienu gulēja Kristīnes un mana tēva istabā Mozambikā, tajās reizēs, kad mans tēvs strādāja Dienvidāfrikā."

18.februāris Atbildēt

elementāri, sūdīgi reitingi, vadoņiem, tauta neieredz un netic vairs uz vārda, uzpūta baigo mākoni, lai sasniegtu kulmināciju, un hops, pēdējā brīdī atrada risinājumu, atkal visi ministreļi tautas acīs enģeļi un citus sūdus piedos vai aizmirsīs, jo mēs taču izdarijām

18.februāris Atbildēt

Vakara ziņas gan nevajadzētu citēt. Neizprotu, kur viņi ņēmuši šo info, jo Youtube video nekas nav teikts ne par krūts barošanu, ne viskija pirkšanu nedz ari daudz ko citu.. vēl man gribētos zināt, kur Latvijā ir tā skola, kur uzņem 3-gadniekus..

19.februāris Atbildēt

llgvar Pavlovski, mazāk vajag lasīt dzelteno presi! Es personīgi neticu tam vīrietim, viņš pārkāps pār līķiem un safantazēs vēl vairāk visādus murgainus tekstus, lai tikai panāktu, ka Kristīni ieliek cietumā. Acīmredzot konflikts viņu starpā ir ne mazais, tad nu tēviņš tagad liek lietā visu iespējamo smago artilēriju. Neticu nevienam viņa vārdam! Par to kurš vainīgs un kāpēc, lai spriež tiesa, ne jau tu!

19.februāris Atbildēt

Diez vai tā ir patiesība!

20.februāris Atbildēt

Kas tas ir - ķipa A klase ?

18.februāris Atbildēt

Tā taču ir Kiviča klase, varētu teikt arī līmenis.

19.februāris Atbildēt

Kivič māk tik gudri apdirst citus un pats nedara neko Misānes labā.Kad pazuda viņa Liene tad ārdījās kā traks.Kivičam vajag vis mazāk muti virināt,pats ar savu gudro muti ir aptaisījies līdz ausīm.

19.februāris Atbildēt

Kiviča amatbrāļi ir tikai divās vietās:1)Psihenē2)Getliņu izgāztuvē!

19.februāris Atbildēt

Kiviču Kariņa un Kalvīša vietā!

19.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:01

Jaunākās diskusijas