Katrīne Sauliete nosauc latviešu vīriešu TOP 3

tautaruna.lv 19.feb
 
Ekrānšāviņš no video
Daiļā Katrīne Sauliete, kura ir ne vien divu meiteņu mamma, bet šobrīd bauda brīvas sievietes statusu, kanāla STV Pirmā! sarunu šovā "Starp mums runājot" palīdzējusi izveidot latviešu vīriešu TOP 3.
Sarunā ar raidījuma vadītājiem un spēkavīru Raivi Vidzi, Katrīne neslēpa, ka pusaudžu gados fanojusi par basketbolistu Armandu Šķēli. Tāpat šajā topā iekļuvis reperis Gacho.

Jau vēstīts, ka pēc tam, kad janvāra sākumā šķirta Katrīnes un Kaspara Sauliešu laulība, dāma nekautrējas atzīt, ka viņai šobrīd ir labi vienai un jaunas attiecības nemeklē.

Komentē 24

 
Anonīms
 

Sievietei vienmēr ir labāk būt neatkarīgai ne no viena tēviņa. Ko gribu, to daru.

19.februāris Atbildēt

Katram savs viedoklis...ne jau sksistumà tas sãls.galu galã mès nevaram izvèlèties piedzimt skaistam vairãk vai mazâk..tas viss ir tik muļķigi..kâds esi piedzimis..tàdam jãdzivo..tizla lielìba..tas skaists..vai šitais....katram no mums ir savs skaistums....varëtu teikt tìkams..mazãk..vai vairãk...

19.februāris Atbildēt

Dabīgā atlase, vājais vienmēr atkritīs

20.februāris Atbildēt

Patīk citēt feminisma tēzes? Jā, tās ir trendā.

20.februāris Atbildēt

Tautā ir labs teiciens: cik cilvēku, tik viedokļu

20.februāris Atbildēt

Es Jau Esmu Vīrietis Top Tikaij Veijdoju Sevi Par Top 7 Dāmu Dāmas Stilā Of Esat Redzējuši Vīrietis Top Dāma Dāmu Stilā un Modē?

15.marts Atbildēt

Es Būšu Ista Top 7 Dāma Un Nopelnīšu Daudz Naudu Un Lepošoš Ar Sevi Kā Top Sieviete Modele?

15.marts Atbildēt

MAN JAU PATĪ KĀ TOP DĀMAIJ ES PATC MAN IRA SLAIJDC AOUGUMS UN VARU APGERPTIES KĀ TOP DĀMA UN NEVIENC NEPATEIJKS KA ESMU VĪRIETIS.

20.maijs Atbildēt

KĀPĒC MANS PROFILA FOTO IELIKTC PIE TOP SIEVIETĒM ES TAČU NĒSMU SIEVIETE VAIJ JUMS PRĀTA IRA VISPĀR?

28.maijs Atbildēt

KĀDS NO MANĪM VĪRIEŠU TOD 3 VAR SANĀKT JA MAN KRŪTIS AOUG ABAS APAĻAS KĀ SIEVIETEIJ UN KĀJAS VEIJDOJĀS SIEVIETES ISKATĀ DRĪZĀK JAU SIEVIETES TOPS NO MANIS SANĀKS 2 MĒNEŠI GARUMĀ MAN KRŪTIS UN KĀJAS VEIJDOJĀS DĀMAS ISKATĀ PAC NEZINU KAPĒC AR MANI TĀ NOTIEK PEC NEDĒĻAS MAN BŪS 2 IZMĒRA DĀMAS KRŪŠTURI JĀVELKĀ CITIEM KO SMIETIES BET MAN KO DOMĀT KAPĒC ES LĒNAM PALIEKU PAR DĀMU ES PATS?

15.augusts Atbildēt

NOTIEK BRĪNUMI MAN KRŪTIS AOUG KĀ DĀMAIJ UN VEIJDO SIEVIŠKĪGU ISKATU KRŪTIS UN KĀJAS BIJU PIE ĀRSTA IZMEKLĒJA KRŪTIS MANAS AOUDZĒJS NAVA IZRĀDĀS KA MAN KRŪTIS DABISKI AOUG KĀ SIEVIETEIJ 5 CENTIMETRI UZ ĀRU UN 21 CM PLATUMĀ MAN IZVEIJDOJUŠĀŠ DABISKAS SIEVIETES KRŪTIS KO MAN DARĪT DRĪZ MAN BŪS KRŪŠTURI JĀVELKĀ KURU ES NEMŪŽAM NAV VILCIS MAN SMIEKLI VAIJRS NENĀK.

22.augusts Atbildēt

ESMU AR MIERU PIEDALĪTIES KĀDĀ TOP IZLASĒ?

15.septembris Atbildēt

JĀ NO MANĪM RĪGTĪGS TOP 3 VĪRIETIS SANĀKTU PIEKRĪTU

4.oktobris Atbildēt

Ingūns Uzcepis Sludinājumu Gribu.lv Sadaļā Vīrietis Meklē Sievieti Nopietnām Atiecībām Atbildu Dāmaij Ar Foto Laij Zinātu Ka Man Raksta Viņa Nevis Meijtene Vaij Geijs Jābūt Uzmanīgam Neiekrist Lamatās Ne Kas Traks Es Sievu Meklēju Vienam Jau Man Apnika 4 Sienās Sēdēt jauku Patīkamu Dienu Visiem Ar Mīļu Cieņu Ingūns?

21.oktobris Atbildēt

Jad Jau Es Būšu Tas Top 3 Vīrietis Varbūt Jā Varbūt Nē Kas To Laij Zin?

21.oktobris Atbildēt

Tad Jau Es Būšu Tas Top 3 Vīrietis Varbūt Jā Varbūt Nē Kas To Laij Zin?

21.oktobris Atbildēt

Gribu.lv Nepazīstama Persona Manā Vārdā Liek Nelegālus Sludinājumus Vīrietis Meklē Vīrieti 25297480 Ar Manu Numuru un ar Švešu ē Pastu sokas@inbox.lv šādi Lūgums Tādus dzēst Nav Mans Ē pasts Un Nav Mans Sludinājums Liek ar Manu Numuru Gribu.lv Reku Mans Ē maijls ingunskk20@inbox.lv

21.oktobris Atbildēt

JA NAV ŠĀDS Ē PASTS INGUNSKK20@INBOX.LV UN NAV FOTO TAD TO UZCEPIS CITA PERSONA MANĀ VĀRDĀ AR MANU TĀLRUŅA NUMURU MAN PIEDER ŠIS Ē PASTS MAN CITU Ē PASTU NEMAZ NAV?

21.oktobris Atbildēt

JĀJIET UZ POLICIJU DAINIS LANCMANIS LIEK MANU NUMURU ŠOTIEN 10 SLUDINĀJUMUS SALICIS AR MANU NUMURU GRIBU.LV VISĀS SADAĻĀS KAD JAUTĀJU KAPĒC TĀ DARI ŠIŠ ATBILDĒJA MAN KA TAS ESOT VIŅA HOBIJS LIKT CITA NUMURU GRIBU LV PAR ŠĀDĀM NELIKUMĪGĀM DARBĪBĀM SOCIJĀLAJĀ TĪKLĀ VAJAGA SODĪT AR NAUDAS SODU UZ MANA NUMURA DAINIS SŪTA MAN PLIKUS DAIJKTUS 25447989 ŠIS VIŅA NUMURS AR KURU MAN VĀRA ZIEPES IK DIENU INTERNETĀ

24.oktobris Atbildēt

Es Pat Nevaru Sievu Atrast Iepazīšanās Viņš Atrod Manu Sludinājumu Kur Man Foto Klāt Noraksta Manu Numuru Un Liek Manu Numuru Geiju Sadaļās 1 Kēms Man Nedo Mieru Un 3 Mēneši Garumā Taijsa Man Dažādas Cūcibas Manā Vārdā Ar Manu Numuru ko Atradis Facebook Vaij iepazīšanās Tas Pilnīgi Vaijrāk Nav Isturams ka Daijnis Kēms Man Maijsās Visur Pa Vidu Un Pa Kājām Atrodiet To Daijni Un Liekiet Sodu Ka Otram Cilvēkam Posta Dzīvi Laukā Es Pat Nezinu Kur Tas Kēms Dzīvo Zinātu Es Nodauzītu Ka Posta Manu Dzīvi Laukā Ar Iternet Palīdzību Muļkis Gatavaijs Vedat To Daini Lancmani uz Jelgavu Ārstēties Tur Viņam Īstā Vieta Tam Pamuļkim?

24.oktobris Atbildēt

Dainis Man Sūta Svešu Cilveku Numurus Un Saka Man ka tie Esot Viņa Geija Numuri Šādu Losi Es Redzu Pirmo Reijzi Es Nēsmu Geijs un Man Neintresē Ne Tie Numuri Ne Viņš Pats?

24.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas