56 gadu vecumā Elita Drāke joprojām bauda dzīvi klubos

tautaruna.lv 22.feb
 
Lauris Vīksne/F64
Sieviešu konkursu organizatore Elita Drāke, šķiet, gadiem ejot kļūst tikai jaunāka, daiļāka un enerģijas pārbagātāka. Skaties.lv sastapa Drāki sarunu bārā ”RŪM”, malkojot vīnu jauniešu kompānijā.

Vecmāmiņu konkursa organizatore nereti saskaras ar skauģu viedokli, kuriem šķiet - dāmai labākajos gados klubos nav, ko darīt.

"Jo cilvēks vairāk būs apzināts, jo mazāku nozīmi viņš piešķirs gadiem. To jau sen pierādījis laikmets un enerģētiskie līmeņi, ka gadi pasē noteikti vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu.

Ir ļoti daudz jauniešu, kuri jau ir veci, slimi, neapmierināti ar dzīvi un pazaudējuši tās jēgu. Kā pierādīja sieviešu konkurss, no kura nupat atgriezāmies, sieviete ap 60 nereti var izkonkurēt sievieti ap 30 visās jomās! Cilvēks pats izvēlas, kā viņš vēlas justies, un to viņš var izvēlēties neatkarīgi no tā, kādā vecumā viņš ir.

Tas, ka kāds kaut kam ir par vecu, ir aprobežotu un skaudīgu cilvēku secinājumi vai komentāri. Jo ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē jau sen pierādīts, ka varam baudīt dzīvi jebkurā vecumā,” nosmejas Drāke un priecīgi iemalko vēl vienu vīnu, jauniešu pielūgsmes pilno skatienu pavadīta!

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Te bauda, te atkal ies Pulss5 uz RTG testēt baudas sekas.

22.februāris Atbildēt

Ja staigā pa poliklīnikām, tad jau cer, ka citi parūpēsies par šo seniori.

22.februāris Atbildēt

Tad jau kuce

22.februāris Atbildēt

Ko jūs te popularizējat iznīcības teoriju?! Te basketbolistes draudzene no viņas siekalām paliek grūta, te krunkaina vecmāmiņa pa klubiem dauzās par apsmieklu jaunajiem. WTF? Nauda ko par to saņemat ir sačakarētas karmas vērta?

23.februāris Atbildēt

Meklē zēnus

23.februāris Atbildēt

Tādā vecumā vairs nedrātējas. Bet izrādās, ka tad drākējas !

23.februāris Atbildēt

Briesmīgi, ka 56 gadu vecumā nav nekā labāka ko darīt, kā dzerstīties pa bāriem.

23.februāris Atbildēt

Pag,pag....vai ta 56.g. jau nebija 10.g.atpakaļ?

25.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:05

Jaunākās diskusijas