Karaliene Elizabete II pieprasījusi, lai Diāna šķirtos no Čārlza

Rita Lazda 17.feb
 
AFP/SCANPIX/LETA
Karaliene Elizabete II reiz nosūtījusi vēstuli princesei Diānai, pieprasot, lai viņa šķiras no prinča Čārlza, apgalvo Diānas sulainis.

Vēstule Diānai nosūtīta vairākas nedēļas pēc skandalozās intervijas, kurā Čārlza sieva nekautrējās izteikties par vīra afēru ar tagadējo sievu Kamillu, raksta "The Sun".

Princeses Diānas sulainis apgalvo, ka karaliskais žiņnesis kādu dienu ieradies, lai nodotu karalienes Elizabetes II ar roku rakstītu vēstuli.

"Tas ir mīts, ka Diāna vēlējās šķirties," norāda sulainis Pols. Vēstulē bijis teikts, ka pēc konsultācijām ar arhibīskapu, ministru prezidentu un Čārlzu nolemts, ka šķiršanās ir labākais risinājums.

Pēc vēstules izlasīšanas Diāna bijusi lakoniska: "Tie ir bagātnieki. Viņi var izlemt, vai mums jāšķiras".

Dažas dienas pēc vēstules saņemšanas patiešām paziņots par Velsas princeses un prinča Čārlža šķiršanos.

Interviju raidsabiedrībai BBC, kurā princese Diāna atklājusi karaliskās laulības detaļas, toreiz noskatījās vairāk nekā 22 miljoni skatītāju.

Čārlza un Diānas laulība škirta 1996.gadā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Smaidīgā vecā ragana.

17.februāris Atbildēt

redziet ,ir viena liela atšķirība..anglijā valda monarhija un monarhija nav leģitīma..taču par angliju visi starā uzskata ,ka tur demokrātija un brīvība.Turpretī ,ja Krievija izdomātu atjaunot cara konstitūciju ,tad kāda smirdoņa pasaulē par to saceltos..tas vnk nozīmē(par smirdoņām pret Krieviju) ,ka cilvēki pa lielai daļai ir prasti bidlas un nelieši .

Ja kas ,tad lai šī sprāgoņa angļu karaliene nobeidzas ar triperi vai ko tamlīdzīgu..viņa ar visu savu monarhiju ir mēslaine ,kura parazitē uz citu rēķina..

18.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:38

Jaunākās diskusijas