Aija Andrejeva beidzot atklāj, kāpēc izšķīrās ar vīru

Viktorija Gabrjuna 13.feb
 
F64
Dziedātāja Aija Andrejeva Sandras Landorfas materiālā "Brīžiem izsit korķus" izdevumā "OK!" atklāj, ka bijusi laulības šķiršanas iniciatore.
Aija stāsta, ka laulībā ar Tomu pirmā sāka runāt par šķiršanos. Pēc viņa teiktā, vīrietis ierokas savos darbos un dzīvo tālāk, bet viņa tā nevarēja - problēma bija un tā bija jārisina.

Uz jautājumu, vai abi ar Tomu bija pārāk dažādi, Aija atbildēja apstiprinoši.

"Es tā teiktu... Savā ziņā esam līdzīgi, jo kopīga valoda taču bija, kaut kāda iemesla dēļ mēs jau apprecējāmies. Kādu brīdi likās, ka mūsu ceļi iet līdzīgos virzienos, bet jau nākamajā viss sāka jukt un brukt. Viņam tas, man tas, kaut kā pa vidu vairs nesatikāmies. Vienkārši aizgājām katrs savu ceļu. Bez aizvainojuma," pauda Andrejeva.

Uz žurnālistes jautājumu, vai Aija ir vīlusies, ka neizdevās laulība, viņa atbild: "Neteikšu, ka ne".

Kā zināms, Aija jau gadu ir jaunās attiecībās. Mūziķi Jānis Aišpurs un Aija Andrejeva jau kādu laiku ir pāris un dzīvo kopā. Aišpurs ir oficiāli šķīries no sievas Madaras, ar kuru laulībā nodzīvoja 12 gadus. Abiem ir divi bērni.

Komentē 7

 
Anonīms
 

kuciti kas meklējas neapturēs fakts ka vīrs pārstradajies un nevar:)

13.februāris Atbildēt

Es pat celtniecībā 14- 16 st strādāju un vakarā un no rīta apmīļoju sieviņu un devos darbā!

13.februāris Atbildēt

labs tēvs savus bērnus audzinās pats

13.februāris Atbildēt

Tagad modē lielīties.cik reizes precējusies,cik ģimenes izjauktas,mainīt partnerus kā zeķes.

13.februāris Atbildēt

DOMĀ , KO RUNĀ AIŠA ............... ES VISPĀR NESTRĀDĀJU , BET AR SIEVU KOPĀ JAU 20.GADUS - MAN IR AR KO NE TIKAI PRIECĀTIES , BET ARĪ LEPOTIES! UN ATCERIES , KA ESI PIEAUGUSI UN PAR TĀDĀM LIETĀM SKAĻI NEVAJADZETU RUNĀT , VĒL JO VAIRĀK SOCIĀLAJOS TĪKLOS..........KĻŪSTI REIZ PIEAUGUSI  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13.februāris Atbildēt

tada\ berniba aizkavejusies kucite vien ir kas nav spejiga uz noturigam atiecibam kurai visa dzive ir varaviksnes valentindiena

14.februāris Atbildēt

Ta nu gan, nestandarta situacija...

15.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas