Šovu zvaigzne Magone izplata ziņu faniem

Viktorija Gabrjuna 10.feb
 
Ekrānšāviņš no video
Latvijas realitātes šovu zvaigzne Magone Šutovienes, kuru televīzijas skatītāji iepazina, kā Magoni Burku, sociālajā tīklā izplatījusi informāciju, kas skar visus vinas fanus.

Magone visus savus fanus aicina uz tikšanos klātienē.

"Jauns gads, jauna sezona! Pirms vēl lielākām pārmaiņām savā dzīvē - aicinu Tevi un draugus uz nelielu fanu vakaru 12. februārī Kantes krogā, Gulbenē plkst. 18:00, lai parunātos par manu pieredzi šovos un atgriešanos Gulbenes pusē.
Kafija un tēja pasākumā iekļauta.
Fanu vakaru iemūžināsim ar video un foto - materiāli var tikt izmantoti publicitātes pasākumiem. Uz tikšanos, Magone Šutoviene," raksta Magone.

Jau vēstīts, ka salīdzinoši nesen Magone kopā ar ģimeni pārvācās uz dzīvi Gulbenes pusē. Kā bija iespējams vērot iepriekšējā STV Pirmā!" raidījum "Slavenības bez filtra"sezonā, tad vēl pirms pārvākšanās dzejniecei un šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigznei nācās risināt domstarpības ar pašas māti un bijušo mīļoto Venti.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Kāda zvaigzne? Kādi fani? Ar degunu drīz varēs mākoņus stumdīt.

10.februāris Atbildēt

Mani parsteidz lielà vèlme gozèties televìzorà un tèlot uzlecosu zvaigzni.Un vèl vazà lidzi visu saimi. Pàrvietojas kà tàds romu tautibas bars.Ar viru un bèrniem un visàm pekelèm lidzi.Virs varèja màjàs sèdèt un audzinàt bèrnu nevis vazàties visur pakaĺ savai sievai kà piektais ritenis. Ari slavas sagribèjies? Laikam labi maksà. Vieglàk nekà ar darbu gaterì maiziti ģimenei pelnit.

10.februāris Atbildēt

Nupilnīgi kā Hirrema no turku seriāla! Trakākais, ka vairs laikam Latvijā nav par ko rakstīt. Vai tēšam tas ir Latvijas sievietes etalons?

10.februāris Atbildēt

Šķiet, ka rakstnieki un šovu veidotāji pārspēj pašu Magoni. Lai Jums izdodas visiem kļūt slaveniem! Ha Ha Ha! Tik ļoti Jūs mīlat savus lasītājus un skatītājus. Vai tiešām tas ir tas līmenis?

10.februāris Atbildēt

TĀ NU TAS DZIVITE IR, KA LATVIETS LATVIETIM KĀ SALDAIS ĒDIENS! KAS GAN JUMS VISIEM LIEK LIST LASIT , VAI SKATIT TO ŠOVU? ATRODIET CITU NODARBI , UN NERVI BŪS JUS MIERIGI!

10.februāris Atbildēt

Tai zvaigznei dakteris nevar līdzēt un zīlniece nevar palīdzēt,tik debesu Tēvs ,tik tas .!

11.februāris Atbildēt

Noteikti jābrauc, kāds var noorganizēt fanu busiņu no Rīgas? \Loti gribētos, lai dzejniece atgriežas šovā!

11.februāris Atbildēt

Kādā šovā?

11.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:48

Jaunākās diskusijas