Kašers atklāti atbild, kur pazudis viņa bijušais draugs

Viktorija Gabrjuna 10.februāris 2020, 17:20
 
F64
Multimākslinieks un TV personība Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis sociālo tīklu lietotājiem atklājis detaļas par savu privāto dzīvi.

Kā zināms, Kašers ir šķīries no drauga Artura, ar kuru kopā pirms laiciņa "iznāca no skapja", paizņojot par savu netradicionālo seksuālo orientāciju.

Kāds Kašera sekotājs Instagram nekautrējās viņam jautāt, kur pazudis Arturs.

Kašers, atbildot uz jautājumu, saka, ka Arturs ir lielisks puisis, cilvēks un neatņemama daļa no viņa dzīves un atmiņām. Kašers bijušajam mīļotajam no sirds novēl visu to pašu labāko!

"Uzskatu tā - mums dzīvē ienāk cilvēki, lai mēs ko iemācītos, kad misiju esam izpildījuši - cilvēki no mūsu dzīvēm aiziet un to vietā nāk citi. Mēs mūsu kopīgo stāstu izdzīvojām un esmu viņam pateicīgs par lielisko laiku, mirkļiem, kurus piedzīvojām,” raksta Kašers.

Ekrānšāviņš no Instagram

Jāpiebilst, ka pirms kāda laika Kašers paziņoja, ka ir attiecībās ar jaunu vīrieti - treneri vārdā Jānis.

Pirms kāda laika vēstījām, ka Kašers soctīklos dalījās ar emocionālu vēstījumu par to, kā pirms astoņiem gadiem atzinies mammai par savu seksuālo orientāciju.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Fu, fu, un fu. Vai tiešam mums vajag tik emocionāli raktīt par homoseksuālajiem individiem...tāda veida to atbalstot, un dod zaļo gaismu....

10.februāris 2020, 20:26 Atbildēt

Nonstopā to vien lasu, bet kāpēc man būtu jā aizdomājas par šī hom vai vienalga kā orjentētā cilvēka gadījuma sakaru, es taču nelieku publiski lasīt ar ko esmu gulējusi, lai kā es būtu orjentētā, nu pastāstiet par sevi, kad būsiet beidzot pie etapa kāzas. Pārējais ir privāti jūsu dzīvē.Nekā tīra, skumji.

10.februāris 2020, 21:21 Atbildēt

Paši nospiež uz raksta un tad cepjas, par ko tur ir. Nespiediet tak un nebojājiet sev garīgo.

10.februāris 2020, 22:12 Atbildēt

Kautkas jau jāuzskribelē,lai netiktu aizmirsts...ha,ha.

10.februāris 2020, 22:53 Atbildēt

Sveiki mīļais, nu ardievu, man priekš tevis bij par tievu.

11.februāris 2020, 3:48 Atbildēt
007

Homoseksuālisms ir GRĒKS, izvirtība un amorāls dzīvesveids. Homoseksuālisms nav slimība, bet gan IZVĒLE! Visi homoseksuāļi bez grēka nožēlas nonāks ELLĒ! Aicinām visus Latvijas politiķus un žurnālistus: pārstājiet popularizēt homoseksuālisma grēku Latvijā, jo Jūs visi reiz stāsaties un atbildēsiet Dieva priekšā! Visi!

11.februāris 2020, 12:57 Atbildēt

Nolāpīts piders.

13.februāris 2020, 22:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:38

Jaunākās diskusijas