Atklāti baisi fakti par Vitnijas Hjūstones autopsiju

Baiba Puriņa 8.feb
 
AP / Scanpix / LETA
Vitnija Hjūstone bija ne tikai viena no mūzikas biznesa leģendām, bet arī ļoti skaista sieviete. Taču gadi, kas pavadīti lietojot alkoholu un narkotikas, pamatīgi ietekmējuši Hjūstones ķermeni un autopsijas rezultāti atklāj baisus faktus, vēsta "Daily Star".

48 gadus vecās dziedātājas, kura mūžībā devās 2012. gadā, ķermeni klājušas rētas un ievainojumi. Narkotiku dēļ Vitnija cietusi ne tikai no sirds darbības traucējumiem, bet viņas deguns esot puvis un tajā izveidojies caurums.

Hjūstones organismā tika konstatēts deviņu narkotisko vielu "kokteilis". Dziedātājas galvu klājusi parūka, kas "bijusi čieši piestiprināta" viņas skalpam, lai gan zem tās bijuši biezi mati.

Hjūstones zobi esot bijuši briesmīgā stāvoklī. Dziedātājai bija atlikuši tikai 11 prikšējie zobi un viņa izmantojusi protēzes. Hjūstones bijušā vīra Bobija Brauna māse Tīna Brauna apgalvoja, ka zobi izkrituši kokaīna lietošanas dēļ.

Vitnijas Hjūstones mirstīgās atliekas tika atrastas 2012. gada 1. februārī viesnīcas vannā. Nāves dienā viņa sūdzējās par iekaisušu kaklu un vēlējās doties vannā pirms Klaiva Deivisa ballītes, ko rīkoja par godu "Grammy" balvu pasniegšanai.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man viņa tomēr paliks atmiņā kā skaista un talantīgā māksliniece.Tiešām tādas lietas jāpublicē?

8.februāris Atbildēt

Jā, jāpublicē gan un vēl vairāk. Lai atkarīgie zina, kāda būs viņu nākotne.

8.februāris Atbildēt
Aivars > anna.5d16218b0fa04

Atkarīgos vairs neizglābsi, bet info var noderēt tiem, kuri ir pāris reizes iešņaukuši un vēl neapzinās, kāda katastrofa viņus gaida.

9.februāris Atbildēt

Vainīgs ir Kostners. Kā muesassargs viņš viņu pārdūra, un kad vannā sagāja ūdens, aizvilka uz ūdenspasauli

9.februāris Atbildēt

... "māse Tīna"...

9.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:48

Jaunākās diskusijas