Linda Abu Meri jau iepriekš vēlējusies apprecēties ar arābu vīrieti

Viktorija Gabrjuna 31.jan
 
Romāns Kokšarovs/F64
TV personība un politiķa un ārsta Hosama Abu Meri sieva Linda Abu Meri Laumas Lūses-Kreicbergas materiālā "Reizēm tikai jāpagaida" izdevumā "Una" atklāj - viņa iepriekš ir izteikusies, ka vēlas apprecēties ar arābu vīrieti.

Abu Meri stāsta, ka Inga Gorbunova, kas bija žurnāla "Ieva" galvenā redaktore, kad tajā 2005. un 2006.gadā strādāja Linda, atcerējusies, ka viņa vēl toreiz esot teikusi, ka ļoti vēlas apprecēties ar arābu vīrieti.

Linda gan pati to neatceroties.

"Varbūt es tā teicu, jo studēju Rīgas Stradiņa universitātē, kur mācījās arī arābu studenti. Varbūt biju ievērojusi, ka viņi forši izturas pret sievietēm. Un viņi patiešām lieliski izturas pret sievietēm. Šobrīd es to pieredzu pati - uzmanību, milzīgas rūpes, godīgumu, atbildību," pauda Linda.

Jau vēstīts, ka Hosams Abu Meri un TV ziņu diktore Linda Krūmiņa apprecējās šī gada 10.augustā. Pēc kāzām sieva pārgājusi vīra uzvārdā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Es gribu apreceties ae chiganieti!!! kaapec neviens to neraksta..???

31.janvāris Atbildēt

Blozga. Parandžu tev uzmaukt!

31.janvāris Atbildēt

Ir tādfas sievietes! Modes dizainere Natālija Jansone visu mūžu sapņoja apprecēties ar korējieti un dzemdēt no viņa bērnu, KorejieŠi precējas toreiz tikai ar savām tautietēm uN Natālijai nebija nekādu izredžu: Tāpēc kā pagaidu variantu apprecējas ar latvieti ,pienēma vaņa uzvārdu un pārcēlas no toreizejās Leņingradas uz Rīgu, neatmetot savu sapni, Pasaulē šis tas mainījas, bet dabūt korejieti bērna radīšanai nebija izdevies Korejā, bet ir izdevies Maskavā. Tagad viņai ir sapņa piepildījums, beidzot ir korejēša bērns! GAN JAU LINDAI ARĪ VEIKSIES

31.janvāris Atbildēt

Linda ir ļoti izglītota sieviete-zina ,ka arābu viŗieši tiek "apgraizīti"un šai sakarā labāk piepildīs viņas ,acīm redzamo,parastam vīŗietim nespējīgam piepildīt, seksuālo vajadzību.

31.janvāris Atbildēt

Pilnīgas muļķības! Viņi var ilgāk, bet mazāk iedarbīgi, jo priekšādiņa pastiprina kairinājuma sajūtu sievietei!

31.janvāris Atbildēt

Nabadzite beidzot dabuja kāroto arābu ,bet vai uz ilgu laiku

31.janvāris Atbildēt

Jaa laimigaa dabuji apgraizitu arabu

31.janvāris Atbildēt
Fra

Nu nešķiet man šī sieviete simpātiska un no rītiem LTV ar to runāšanu arī iet grūti

31.janvāris Atbildēt

Fra, ne jau Jums ar Lindu jādzīvo :-D

Jebkuram arābam patīk jebkura baltā sieviete, blondīnes vēl jo vairāk. Un nav nozīme, vai šajā galvā kas ir, vai rodas grūtības pat sakarīgus teikumus izveidot.

1.februāris Atbildēt

Ar runasanu neiet galiigi in vinai tas ne piestaav ne izdodas bet hosamam vina piestaav kaa cibai vaaks,,, laimee staro abi , pirms lindas husams likaas ieskaabis un ieruudzis lai ga iepriekseejaa linda bija nu ne pielikt ne atnemt vienk forsa! Tagad husams smaida laimee , vai nav jauki!?

1.februāris Atbildēt

Ko darīt, ja cilvēku moka zoofīliskas tieksmes?

31.janvāris Atbildēt

Senākos laikos Latvijā bija likums, ja sieviete aprecās ar ārzemnieku, tad zaudē LAtvijas pilsonību. Uz vīriešiem sis likums neattiecās. Domajiet, tas bija netaisnīgi? Nē! Tieši otrādi - tās ir senas zināsanas, ta pat kā vecākā dēla likums... un tas saistīts ar karmisko atbildību.

31.janvāris Atbildēt

Tā ir,bet tas vīrelis taču nav vairs nekāds ārzemnieks,bet gan Latvijas pilsonis un pat parlamentā bijis.Te tas senais likums nebūtu piemērojams.Turklāt Latvijā viņam šī ir jau trešā sieva.

1.februāris Atbildēt

Ha ha šitas duras viņas sapņo par kamieļu pakaļu mazgatajiem es tur esmu bijusi ziņu kas ir kas un divus gadus strādāju ar tiem lopiem kopā kuri visām dzina smadzenes savu uzmanību un pieklājību lai līdz gultai tiktu fuuu pretīgi žēl tas lētas Lv sievietes kas tic kaut kādām vājprātan fuuuuu

31.janvāris Atbildēt

Paprasi stabam ka kamieļiem maisu nomainīt :D

31.janvāris Atbildēt

Kārtējais pierādījums,ka daļa LATVIJAS sabiedrība ir galīgi debīla.Kas jums par daļu ar ko kurš precas?Kādēļ jūs nešokē,ja kāds apprec nēģeri vai indieti?

1.februāris Atbildēt

Lēti pie sievas tika dzimtenē nāktos no 10-15 aitām šķirties.

2.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:07

Jaunākās diskusijas