Linda Abu Meri atklāj, kā un kad Hosams viņu bildināja

Viktorija Gabrjuna 27.jan
 
Romāns Kokšarovs/F64
TV personība un politiķa un ārsta Hosama Abu Meri sieva Linda Abu Meri Laumas Lūses-Kreicbergas materiālā "Reizēm tikai jāpagaida" izdevumā "Una" atklāj, ka bildinājums no Hosama bija ļoti negaidīts.
Linda stāsta, ka Hosams viņu bildināja pirms gada 23.novembrī - viņas mammas dzimšanas dienas ballītē.

"Zini, kā - es vispār negaidīju! Jo mēs svinējām mammas sešdesmito dzimšanas dienu. Tā bija liela jubileja, tobrīd visi man mīļie cilvēki bija apkārt... Vienā brīdī Hosams, veltot apsveikuma runu mammai, izvilka no kabatas kastīti... Un visi apraudājās," ar asarām acīs pauda Linda.

Jau vēstīts, ka Hosams Abu Meri un TV ziņu diktore Linda Krūmiņa apprecējās šī gada 10.augustā. Pēc kāzām sieva pārgājusi vīra uzvārdā.

Pirms tam gastroenterologs Hosams Abu Meri bija precējies ar kādreizējo iekšlietu ministri, tagad viesnīcas "Hotel Roma" vadītāju Lindu Mūrnieci. Abu laulība izjuka 2017. gada vasarā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

tas kādu interesē?

27.janvāris Atbildēt

Sviestu te nerakstiet!

27.janvāris Atbildēt

Kuru tas interesē?

27.janvāris Atbildēt

KOLEKCIONĀRS == SAVĀC KOLEKCIJĀ SIEVIETES NO AUGSTĀM APRINDĀM UN VIŅAS IEKRĪT KĀ CIRCENES PELNOS. Pēc 5 gadiem apraudāsies , jo kolekcionārfam būs nodilis pie vecās. Jaunas asinis vajadzēs, jo tā daba ircikliski ietrennēta ( mediķi to labi zin) un prasīs jaunu...

28.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas