DJ Ella: Latvija "Eirovīzijai" sūta māksliniekus, kuri spēj uzstāties vien hipsteru bāros

Lelde Veinberga 25.jan
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Realitātes šovos Latvijā iepazītā Elīna Fūrmane, kurā jau vairākus gadus dzīvo ASV un sevi sauv par DJ Ellu, paudusi sašutumu par Latvijas nacionālās atlasi starptautiskajam dziesmu konkursam "Eirovīzija". Elīna arī aizstāv dziedātāju Marku Rivu, kurš šogad netika pieņemts atlases finālā.

Jau ziņots, ka šogad nacionālās atlases jeb "Supernovas" finālā neiekļuva Markus Riva ar savu īpaši personīgo dziesmu "Impossible". To uzzinot, DJ Ella savā Instagram publicējusi "storiju", kurā izklāsta savas domas par nacionālās atlases veidotāju darbu.

Ella angļu valodā raksta, ka Latvijas "Eirovījas" nacionālās atlases konkursa veidotāji, izceļot producenti Ilzi Jansoni, ir "šauri domājoši cilvēki un neredz šī pasākuma kopainu vispār".

"Katru gadu viņi turpina sūtīt māksliniekus, kuri nemaz nav gatavi konkursam. Mākslinieki, kuri ir gatavi spēlēt latviešu hipsteru bāros, bet ne "Eirovīzijā". Es uzskatu, ka viņi ("Supenovas" veidotāji) ir jāatlaiž," skarbi izsakās dīdžejmeitene.

Ella ir neizpratnē, kā starp finālistiem nav dziedātājs Markus Riva.

Ekrānuzņēmums no Instagram

"Ilze Jansone, ja tu nelobētu savas personīgās intereses, tad varbūt tu saprastu labās lietas par šo mākslinieku," norāda Ella, kura uzskaitījusi vairākus iemeslu kādēļ Riva spētu Latvijai "Eirovīzijā" sagādāt labus rezultātus.

Ziņots, ka autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2020” finālā 8. februārī piedalīsies Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, Bad Habits, DRIKSNA, Katrīna Bindere un Seleste. Tātad kopumā šī gada vienīgajā konkursa tiešraidē LTV1 par uzvaru “Supernovā” un tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē, cīnīsies deviņi dalībnieki.

Komentē 11

 
Anonīms
 

un to stasta hiperserva no bara.?

25.janvāris Atbildēt

Pati pēc izskata varētu uzstāties labi ja autoostas tunelī

25.janvāris Atbildēt

Bet vispār taisnību pateica, jāatzīst ir

25.janvāris Atbildēt

Taisnību saka!Cik var tērēt budžeta naudu,sūtot jau pirms Supernovas izvēlētus dalībniekus!Konkurs tikai tā,acu aizmālēšanai!

25.janvāris Atbildēt

ELLA. varbūt pati gribēji būt žūrijā Latvijā nevis Amerikā pārdot apģērbu?

25.janvāris Atbildēt

Rivu aizstāv tikai tāpēc,ka "draugs", nevis tāpēc, ka viņam būtu talants. Dziesmas nosaukums ir tiešām zīmīgs, jo tiešām tas nav iespējams.

25.janvāris Atbildēt

Es tāpat domāju! Popmūzika Eirovīzijā ir noiets etaps, uz to neviens vairs nereaģē. Tur jābūt krasi atšķirīgam, vēlams pat šokējošam priekšnesumam, kurš spēj aizkustināt ātri, pamatā vienā vakarā un lielu pūli.

Diemžēl Markusa veida priekšnesumi ir miljoniem pasaulē un Eirovīzijā tādiem nav panākumu. Bet viņš ir ļoti labs šovu vadītājs, droši vien arī labs draugs, bet dziesma nav ar tendenci ātri un daudzus aizraut. Nezinu, vai citas Latvijas šī gada dziesmas ir labākas. Neinteresē Eirovīzijā klausītājiem pārdomas, vajag panākt ātras un spilgtas emocijas publikā viena koncerta ietvaros.

26.janvāris Atbildēt

tā jau ir! joprojām atceros to grandiozo hipsterbāra sūdu- "policistas"

26.janvāris Atbildēt

te ari ka demokratiska latvija cenzura- manu komentaru dzesa - jo aizskaru debilo senilo latvijas tev komandu

26.janvāris Atbildēt

Vai tiešām ir tik grūti pārlasīt savu rakstu pirms publicēšanas? Pirmais teikums: Realitātes šovos Latvijā iepazītā Elīna Fūrmane, kurā jau vairākus gadus dzīvo ASV un sevi sauv par DJ Ellu, paudusi sašutumu par Latvijas nacionālās atlasi starptautiskajam dziesmu konkursam "Eirovīzija".

26.janvāris Atbildēt

Dzīvojot angliski runājošo vidū, tik īsu tekstu jau nu vajadzētu spēt uzrakstīt bez rupjām gramatikas kļūdām.

"few people who does`t understand" - does or does`t tiek lietots tikai ar vienskaitļa personvārdu.

"the songs who took a part" - par personu saka "who", par lietām saka "that" or "what".

Par stilu un izteiksmes veidu vispār nerunāšu.

Paspīdēt gribējās, bet sanāca kā vienmēr švaukstienei.

30.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:31

Jaunākās diskusijas