Virsnīte par atgriešanos no Āfrikas: Jūtu, kā piezogas trauksme

tautaruna.lv 23.jan
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
TV seja Kristīne Virsnīte sociālajos tīklos dalījusies ar pārdomām, kādas viņu pārņem, tuvojoties dienai, kad ar ģimeni pārradīsies mājās no Āfrikas ceļojuma.

"Tuvojas mirklis, kad atgriezīsimies Eiropā un es nesaprotu no kuras puses, taču jūtu, kā piezogas trauksme, ne tāda pamatīga, drīzāk tāda dziļumā īdoša, kura mīl pielavīties un sākt elsot pakausī.

Man tik ļoti patīk, ka neesmu sazvanāma, jau vairāk nekā divus mēnešus mans Latvijas telefona numurs klusē, uz vēstulēm es varu atbildēt, kad vēlos un e-pastus teju nelasu, tik retu reizi izbraucu ar skatu cauri tam, kas tur rakstīts, Facebook Kaspars manā telefonā nejauši nobloķēja, lai tiktu atpakaļ jāatjauno ar kodu, kas atsūtīts uz manu telefona numuru, kurš klusē.

Mani Latvijā gaida skaisti projekti - Āfrikas piedzīvojumu raidījums, mēs noteikti sariktēsim arī Āfrikas sarunu vakaru, arī mans sarunu šovs sievietēm sāk silt, taču es vairs negribu to vājprāta skrējienu, kad nav pat laika pusdienas paēst, es tādā esmu dzīvojusi daudzus pārāk ilgus gadus.

View this post on Instagram

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on

Vai es ilgojos pēc mājām? Ne gluži, man, protams, uznāk nogurums no neierastā, no tā, ka neesmu savā drošajā komfortiņā, taču manī nav tādas smeldzīgas ilgu sajūtas, jo man nepatīk ilgoties, man patīk būt tur, kur esmu," norādā Kristīne.

Jau ziņots, ka novembrī TV seja Kristīne Virsnīte dalījās ar "grandioziem jaunumiem" - viņa ar visu ģimeni plānoja doties uz Āfriku un apceļot vairākas valstis.

Vasaras beigās populārā raidījuma "Māmiņu klubs" ilggadējā vadītāja Kristīne Virsnīte paziņoja, ka turpmāk raidījumu vairs nevadīs un nodosies radošām aktivitātēm. "Māmiņu klubu" turpmāk vada Rūta Dvinska.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Interesanti , vai šādiem klaidoņiem nemaz nav jāstrādā...? Āfrika??????? Radošās aktivitātes-murgs!

23.janvāris Atbildēt

Žēl tevis un tu pat nesapratīsi kapēc.

23.janvāris Atbildēt
Apīņu Zenta > jolanta.veselova

Es gan sliektos piekrist Jurim, un tu pat nesapratīsi, kāpēc..

24.janvāris Atbildēt

to Juris Vilkaste. Tu esi vergs, kas zina tikai piespiedu darbu un sēdēšanu uz vietas, jo kājai piesieta milzīgi smaga dzelža bumba. Visi, kas ceļo un redz tālāk par tavu darba lauciņu - atejas tīrīšanu - ir klaidoņi. Aprobežotībai robežu nav.

23.janvāris Atbildēt

Tas ir ļoti apsveicami,ka cilvēki apceļo pasauli. Bet,protams,uzrodas latviešu tautības cilvēki,kuriem skauž,ka viņi nekur netiek tālak par Lietuvas tirgu. Smieklīgi. Arī es ceļoju un turpināšu to darīt.

23.janvāris Atbildēt

Nav jau gluži radošais darbs ar projektu taisīšanām, taču tepat mājās pati regulēju savas attiecības ar darbu, un atslēdzu telefonus, internetu, kad nevēlos būt pieejama. Nemaz nerunājot par ceļojumiem tepat Eiropā. Tā kā Virsnītei trauksme par neko.

24.janvāris Atbildēt

Nu re, bet visi bļāva, ka kaut kas noticis, ja neparādās internetā un neceļ telefonu. Cilvēki mācās dzīvot bez interneta un tas ir super! Vajag palikt Āfrikā, ēst banānus un dzīvot zem palmas. Tad nekāds stress jums neelpos pakausī. Eiropā nekad miera jums nebūs, tā ir cita vide un tur ar laiku būs atpakaļ visādas veģetatīvās distonijas utt. Tā saucas - izvēle.

24.janvāris Atbildēt

Galvenais lai kādu""zarazu"" neatved sev un citiem........

24.janvāris Atbildēt

Viņai domāšana tādā līmenī kā pirms 20 gadiem cilvēkiem, kuri pirmo reizi no mucas izkāpa ārā

24.janvāris Atbildēt

Kādreiz cilvēki, lai pabūtu vieni, devās meditēt tuksnesī. Tagad ta daudz vienkāršākt vienkāršāk - atslēdz mobilo un internetu un viss... Ja tu neesi onlainā, tevis nav...

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas