Elizabete II atņēmusi Meganai karaliskās rotaslietas

tautaruna.lv 24.jan
 
GEORGE ROGERS/SIPA/SCANPIX/LETA
Karaliskais tituls nav vienīgais, ko zaudējusi Megana Mārkla. Anonīms avots ziņo, ka Mārklai būs jāatdod vairākas dārgas rotaslietas, raksta izdevums "Woman's day".

Meganai nāksies britu karaļnamam atdot vairākas dārgas rotaslietas.

"Karalienei tik ļoti nepatika Harija un Meganas lēmums pamest valsti, ka viņa palūdza atgriezt saderināšanās gredzenu," saka avots.

Pēc avota teiktā, gredzens ir veidots no reta zelta un šo dārgo metālu no savas personīgās kolekcijas atdāvināja pati Elizabete II.

Tāpat Mārklai būs jāatdod vēl kāds gredzens, kas piederēja princesei Diānai.

Harijs un Megana 8.janvārī nāca klajā ar paziņojumu, ka viņi nolēmuši samazināt savu lomu karaļnama pārstāvēšanā.

Komentē 31

 
Anonīms
 

Pareizi, nav ko atstāt tādas dārglietas necienīgai vedeklai un mazdēlam. Un viss liecina, ka Harijam nav Karalisko asiņu, viņš varētu būt mātes mīļākā dēls, viss par to liecina. Ne cieņas, ne karalisko vēlmju. Militārista dēls. Lai tik dzīvo paši savu dzīvīti. Bye bye

24.janvāris Atbildēt

Monika visu zina :)

24.janvāris Atbildēt

Monika, Harijs tevi varētu iesūdzēt tiesā... Tev nav pierādījumu, tikai tavas fantāzijas vai baumu atgremojums.

24.janvāris Atbildēt

Labi teikts Monika ;)

24.janvāris Atbildēt
dzintra > murrey

Tādā gadījumā jau sen Lielbritānijā būtu bijuši neskaitāmi tiesas procesi pret grāmatu autoriem un stāstiņiem presē par Diānas izdarībām.

24.janvāris Atbildēt

Cienīta, jūsu komentārs, raksturo Latviešu verdzisko domāšanas būtību, kā neatņemamu "Latviskuma" sastāvdaļu, kura Latviešos ir ieaudzināta kopš 1200 gada, nu jau ne tikai mentālā līmenī, nu jau ģenētiskā līmenī.

25.janvāris Atbildēt
Agris Svarcs > signe.si

viņa nezina,viņa tikai uzskata,ka būt pāķenei-tirgus sievai ,kā viņa un zemiskā augstība,tas ir baigi izcili stilīgi!

25.janvāris Atbildēt

Bet varbūt viņi vienkārši vēlas dzīvot savu dzīvi? Bez paparaci, bez nomelnošanas visu laiku?

25.janvāris Atbildēt

Monika tureja sveci..ha ha..ha

25.janvāris Atbildēt

Saderināšanās gredzenu Harijs pats veidoja un ne jau karaliskajās dārglietās ir gimenes laime. Malači, ka nolēma dzīvot savu dzīvi, pasaulē mainās un jāmainās arī karaliem.

29.janvāris Atbildēt

Ir jau dīvaini, ja atņem dāvanas...

24.janvāris Atbildēt

Es arī tā domāju. Tad jau tās nav dāvinātas, bet izsniegtas darba t.i. reprezentācijas vajadzībām.

24.janvāris Atbildēt

Karaliene 2 tikai rūpējas par Meganas drošību, ja reiz viņa grib dzīvot kā parasts cilvēks, tad vismaz mazāk zagļi uzglūnēs. ;) un otrkārt par tādu rīcību no Meganas puses, tad viņu varēja atstāt pliku uz ielas, par valsts un karaliskās ģimenes necieņu. Vēl nesenā nākotnē par tādām izdarībām galvu nocirta.

24.janvāris Atbildēt

Tās nebija dāvanas tādā izpratnē,kā mēs domājam.Būtu pavisam dīvaini,ja karaliene būtu gribējusi šai personai kaut ko "dāvināt".

24.janvāris Atbildēt

Ja gadsimtiem ilgi piekopta tāda prakse - izlaupīt kolonijas, labāko varmācīgi atņemt un sev saraust, tad nav tik viegli atkal par normāliem cilvēkiem kļūt.

24.janvāris Atbildēt
Maria > j.nis.gruznins

Jānīt, nesenā "nākotnē" pat karalim par atteikšanos no troņa neko nenodarīja. Bet nu jā, tur jau nebija rasisms pamatā.

24.janvāris Atbildēt

Monika, Harijs ir pat ļoti līdzīgs savam tēvam Čārlzam. Nezinu, no kura cauruma ņemta tādas baumas, ka Diānai Harijs no mīļākā.

24.janvāris Atbildēt

Tās baumas jau izplata paši briti,kuri darbojušies karaliskās ģimenes dienestos.Monika gan nebūs vainīga.

24.janvāris Atbildēt

Megana ir īsta štučka. Skaidra rīta rasa jau arī nebūt ne. Redzēs kā noreaģēs pret karalieni.

24.janvāris Atbildēt

Lai jau ņem! Megana par to neraudās. Tas tikai parāda "karaliskās" ģimenes prastumu, augstprātību un mantkārību. Man mamma jau mazai iemācīja, ka dāvināts ir dāvināts, un prasīt atpakaļ ir mazākais nesmuki. Harijs uzdāvinās viņai citas, daudz vērtīgākas, ar mīlestību apvītas.

24.janvāris Atbildēt

Ko var liet, nekas nav dāvāts , jo tās rotas viņām izdala uz pasākumu konkrētu .Visas tiāras ,auskari , gredzeni , brošas .Par Megu -nu nevar tā būt , ka visi pašas radi slikti un vīra radi arī , bet pati balta un pūkaina.

26.janvāris Atbildēt

Žēl bet karaliene spers visu indi .kas notraipīja viņas vārdu tas var atsaukties uz ļoti tālu nākotni šim pārim

25.janvāris Atbildēt

pilnigi pareizi, pati izvelejas but parasta meitene un dzivot parastu dzivi. karaliskas rotaslietas ir siboliskas relikvijas un pariet mantojuma no paaudzes paaudzes. kam vienai prohodimkai” atvainojos, kas sodien ir tur rit citur vajadzigs tads gods, nesat karalienes davanas. pati piesplava aku, tagad lai plivinas pa pasauli ar savu hari, kurs ari nu ir vienkars haris

25.janvāris Atbildēt

Labi rūkts!

25.janvāris Atbildēt

-''Tāpat Mārklai būs jāatdod vēl kāds gredzens, kas piederēja princesei Diānai.''

Nesaprotu, kamdēļ vispār princeses Diānas gredzens tika iedots Mārklai, tam kā relikvijai būtu jāatrodas Britu karaļnama personīgajā muzejā...ak, šie karaliskie āksti! ...-atdod manas mantiņas, es ar tevi vairs nespēlēšos...

25.janvāris Atbildēt

Kāds sakars Britu karaļnama muzejam ar Diānu, kurai pēc laulības šķiršanas arī bija atņemti visi tituli. Viņa spēja saglabāt tikai to, kas nāca no viņas dzimtas.

Diānas rotaslietas, pēc Diānas nāves, ir viņas bērnu mantojuma daļa. Likumsakarīgi, ka viņas dēls gredzenu ir pasniedzis savai mīļotajai sievai. Kādēļ gredzens jāatdod karalienei?

Varbūt tās ir tikai baumas?

Varbūt tas nav Diānas gredzens, bet gan karalienes iedots un pēc laulības šķiršanas atkal atņemts?

Dīvaini, nezināju, ka dāvanas tiek atņemtas. Protams, esmu tikai vienkāršs cilvēks, citi likumi un citi morāles principi ....

25.janvāris Atbildēt
Inīda Meržinska > lana.fon.strauss

Jā,jā,atņemt dāvanu mūsu morālei ir sveša lieta, tā laikam karaļu cienīga izdarība,tikai laimi gan tās dārglietas nenes.

27.janvāris Atbildēt

Es personīgi negribētu nēsāt mirušo cilvēku dārglietas.Lai jau Elizabete ņem tos žagatu spīdumus kapā līdz tāpat nepaņems.

25.janvāris Atbildēt

Vai tad nav,par ko rakstīt?Kivičs un Mārkla katru dienu.Apriebies.

25.janvāris Atbildēt

Meganai izdevās no prinča uztaisīt vardi. Angļu kiviču pāris

25.janvāris Atbildēt

Tas nav pirmais gadījums,kad Anglijas karaļnams piedzīvo zaudējumu cīņā pret sievieti ,kura aizvilina karaļa titula pretendentu no karaļnama. Cepuri nost Harijam,kurš nosliecās par labu sievas un bērna interesēm. Tur redz savi tikumi un dāvinātu var paņemt atpakal,Diānu taču arī aptīrīja.

27.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas