Kivičs atkal kritizē latviešu mūziķus

tautaruna.lv 23.jan
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs kārtējā Facebook tiešraidē ne tikai muzicēja, bet izteica savu viedokli par Latvijas šovbiznesu.

Tiešraidē Kivičs atbildēja uz kāda Facebook lietotāja jautājumu, ka viņa mīļākie mūziķi ir Bono, Džonijs Kešs un Brūss Springstīns.

Šos ārvalstu māksliniekus Kivičs salīdzināja ar latviešu mūziķiem, paužot tiem kritiku.

"Man patīk, ka Bono saprot to, ko nesaprot, piemēram, "Prāta vētra", Dons mazāk - ja tev ir milzīga auditorija, tu ietekmē pūļa domāšanu, pūļa viedokli. Mūsu mākslinieki vispār to neizmanto. Viņi tikai nodzied, saņem piķi, nojauc skatuvi un visi baigajā starā," ar viedokli dalījās Kivičs.

Jāatgādina, ka iepriekš Kivičs asi kritizēja Dons un Dons komentējis Kiviča iepriekš pausto kritiku.

Jāpiebilst, ka Kivičs iepriekš ir skaidri izteicies, piemēram, ka Dons viņam nepatīk un viņš nesaprot, par ko mūziķis dzied. Jo īpaši skarbus vārdus Kivičs veltīja Dona dziesmai "Es nāktu mājās".

Komentē 4

 
Anonīms
 

Mūsu viltus māksliniekiem ,izrādās , ir albumu , singli??? Gaudu dziesmām.....?????

23.janvāris Atbildēt

Laikam atrasta jauna zelta ādere, kā piesaistīt uzmanību - braukšana virsū vietējiem skatuves māksliniekiem un saviem kolēģiem. Vienu laiku bij pieklusis, laikam nekādi citi paņēmieni nedarbojās.

24.janvāris Atbildēt

Andri! Priekš manis patīkams jaunatklājums, ka tik labi izpildi krievu moderno mūziku. Tiešām prieks. Padomā varbūt arī par balāžu žanru, liekas, ka izdotos. Ja vien Tev tas liktos aizraujoši, jo vēl ne tas vecums... :) Arvien retāk savas aizņemtības dēļ esmu skatījies Tavus "livus" , bet lai jums abiem ar Lieni izdodas! Sveicu!

24.janvāris Atbildēt

....tas nu gan prot ,,di....st !

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:07

Jaunākās diskusijas