Medmāsa neizpratnē, kur pazudusi Zavorotņuka

tautaruna.lv 22.jan
 
Tass/Scanpix/LETA
Medicīnas māsa, kas strādā rehabilitācijas centrā, kur ārstējas ar vēzi slimā Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka, apgalvo, ka aktrise ir "pazudusi", raksta "Starhit".

"Manas klientes palāta atrodas blakus Zavorotņukas palātai. Agrāk es redzēju, kā viņu ved uz procedūrām, tagad vairs ne. Vai nu viņai kļuvis sliktāk un viņa ir piekalta gultai vai arī aizvesta prom. Mums tādu informāciju nesniedz. Mēs par savu klientu ne visu zinām. Taču fakts paliek fakts. Pirms tam viņam pat grupu nodarbības baseinā apmeklēja, bet tagad ir pazudusi," pauda medmāsa.

Jāpiebilst, ka tikmēr internetā ir parādījušās baumas, ka Anastasija ir pārvesta uz citu klīniku. Tāpat ir versija, ka aktrise patlaban atrodas savās mājās.

Jau iepriekš vēstījām, ka Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka, kura, pēc Krievijas mediju informācijas, pēdējos piecus mēnešus pavadīja slimnīcā, cīnoties ar vēzi, esot izrakstīta.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kāda visiem daļa! Liekat cilvēkam mieru,pretīgāk nevar būt,kā izošņāt otra cilveka dzīvi! Triekt to māsiņu ar sūdainu kātu labi tālu,lai iet cūkas barot!!!

22.janvāris Atbildēt

Domā, ka māsiņa skrēja pie žurnālista, lai kaut ko izstāstītu? Drīzāk žurnālisti nelika miera māsiņai, lai kaut ko uzzinātu.

23.janvāris Atbildēt

Pasniegtie materiāli sāk izskatīties pēc seriāla "Santa Barbara" uz slima cilvēka rēķina.

23.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:13

Jaunākās diskusijas