Kāpēc Raimonds Pauls vairs nebūs tik bieži redzams uz skatuves?

Viktorija Gabrjuna 24.jan
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Komponists Raimonds Pauls, kas nesen nosvinēja savu 84.dzimšanas dienu, atklājis, ka šogad vēlas mazliet piebremzēt ar koncertiem, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Mēģināšu samazināt apgriezienus!" izdevumā "Kas Jauns".

Pauls atklāj, ka pagājušajā gadā saskaitīja vismaz 140 uzstāšanās.

"Tas ir par daudz, jo ne jau iztikšanas pēc kāpju uz skatuves. Šogad samazināšu uzstāšanās skaitu, būšu uz skatuves tikai ar tiem, ar kuriem tiešām patīk," teica Pauls.

Viņš piebilda, ka būs izvēlīgāks, kur un ar ko piedalās, darīs visu to pašu, ko iepriekš, tikai samazinās apgriezienus, lai nepārforsētu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nebūs tik bieži? Nu, nu, kur nu vēl biežāk, jo tikai tuvākajos mēnešos vien Maestro ir pieteikti 15?!, jā 15 koncerti, tad nu es neesu pārliecināta, vai tas jau nav bik' pa šerpu !!!!?

24.janvāris Atbildēt

Izskatās,ka tie '"apgriezieni" tikai palielinās nevis smazinās.Komponists laikam grib iekļūt Ginesa rekordu grāmatā ar koncertēšanas skaitu 84 gadu vecumā.

25.janvāris Atbildēt
Elsie Clark > dzintra.5afe6f04c82ee

Jā, nudien. Nekāda ne tik bieži koncertu es neredzu, jo tie Maestro nudien ir ar uzviju, bet patiesībā vajadzētu piebremzēt, tomēr padomāt par sevi...

27.janvāris Atbildēt

Pareizi, Maestro! Veseliba ir jāsaudzē! Raimonds Pauls mums ir tikai viens, tāpēc lēnām pār tiltu! Ceram vēl ilgi redzēt Maestro, bet protams, saprāta robežās, nevajag forsēt.

24.janvāris Atbildēt

Tas ,tiešām ir Latvijas cilvēks ar Lielo Burtu. Es pat nevaru iedomāties Latviju bez Raimonda Paula .Veselību un vēlreiz veselību mūsu maestro un vēl daudz jaunu skaņdarbu radīšanai un jaunu talantu atklāšanai vēlu spēku.

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas