Kanādieši nebūt nav sajūsmā par Harija un Meganas ierašanos

tautaruna.lv 17.jan
 
AFP / Scanpix / LETA
Harijs un Megana, paziņojot vēlmi par atteikšanos no karaliskajiem pienākumiem un pārcelšanos uz Kanādu. Taču izrādās, ka paši kanādieši nebūt nav priecīgi par šādiem pāra plāniem.

Kā vēsta tabloīds “Mirror”, trīs ceturtdaļas kanādiešu negrib uzturēt karalisko pāri. Vairums kanādiešu nevēlas, lai Harijs un Megana dzīvotu viņu valstī, īpaši pēc paziņojuma, ka Saseksas hercogi grasās dalīt savu laiku starp Lielbritāniju un Kanādu.

Iedzīvotāju aptauja parādījusi, ka 15% aptaujāto kanādiešu nav ar mieru “uzturēt” Hariju un Meganu. Tikai 3% atbalstīja šādu ieceri, kamēr 19% aptaujāto esot ar mieru apmaksāt tikai daļu no pāra izdevumiem.

Kamēr vēl nav īsti skaidrs, vai Kanādas nodokļu maksātāju nauda tiks izmantota Saseksas hercogu vajadzībām, Kanādas policija apstiprināja, ka viņiem uzdots apsargāt pāri.

Jānorāda, ka tajā pašā laikā 69% kanādiešu apgalvo, ka Harijs ir viņu iecienītākais karaliskās ģimenes pārstāvis. Tikmēr Kanādas premjerministrs Žistēns Trido norāda, ka joprojām karaliskajai ģimenei ir jāpieņem daudz lēmumu attiecībā uz pāri, norādot, ka kanādieši ir gatavi uzņemties savu daļu atbildības. Pretējs viedoklis gan ir partijas “Bloc Québécois ” līderim, kurš nesaprotot, kāpēc Kvebekas iedzīvotāju nodokļi būtu jāizmanto Harija un Meganas vajadzībām.

Komentē 4

 
Anonīms
 

KANĀDSIEŠI TAK NAV RIKTĪGI !!!

ARĪ KARALISKAJĀM PERSONĀM JĀPĀRTIEK NO SAVA --

BET JA ŠIE NAV VAIRS KARAĻNAMAM PIEDERĪGI TAD TIEM PAT NODOKĻI BŪTU JĀMAKSĀ KANĀDAS VALDIVAI UN ''KRONIM''

17.janvāris Atbildēt

Un tagad, pamācāmies, kā izrunājams un attiecīgi - arī rakstāms latviski Kanādas premjera vārds!

www.youtube.com/watch?v=toRoKcPaymk

www.youtube.com/watch?v=B2jlLTr29Ds

www.youtube.com/watch?v=VKzRGPbHujI

Lēnām un pamatīgi!

Nu cik var, to franču variantu bez pamata bāzt, kur nevajag?!

17.janvāris Atbildēt

Pag, pag Liepiņa k-gs! Kurš teica, ka šļupstekļu izruna latviešiem būtu tā pareizā?! Pareizāk tomēr būs oriģinālā, franču izruna!

18.janvāris Atbildēt

Formāli Lielbritānijas karaliene ir Kanādas valdniece, tākā viņiem būs i apsardze i nauda .

18.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:37

Jaunākās diskusijas