Elizabete II dod mājienu, ko zaudēs Harijs un Megana

Rita Lazda 14.jan
 
AFP/SCANPIX/LETA
Lielbritānijas karaliene Elizabete II pirmdien piekritusi pārejas posmam attiecību noregulēšanā ar princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. Tiesa, par spīti šķietamam situācijas risinājumam izrādās, ka karaliene Elizabete II devusi mājienu, ka pēc šāda lēmuma Meganai un Harijam nāksies arī ko zaudēt.
Paziņojumā, kurā pausta karalienes Elizabetes II nostāja par pēdējiem notikumiem britu karaliskajā ģimenē manāmas iezīmes, kas liecina, ka viss patiesībā nav tik vienkārši kā izskatās. Proti, kā raksta medijs "The Mirror", tad tajā staarp rindām lasāms, ka Saseksas hercogu pāris, iespējams, zaudēs karalisko titulu.

Uz to vedinot domāt fakts, ka oficiālajā ziņā karaliene abus uzrunājusi vārdos nevis kā Saseksas hercogus. Turklāt to papildina arī abu vēlme "dzīvot normālu cilvēku dzīvi."

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka Saseksas hercogs un hercogiene pagājušajā nedēļā paziņoja, ka viņi nolēmuši samazināt savu lomu karaļnama pārstāvēšanā, pavadīs kādu laiku Ziemeļamerikā un pārtrauks ilgi uzturētās attiecības ar presi.

Mediji ziņoja, ka viņi par savu lēmumu nav iepriekš informējuši ne karalieni Elizabeti II, kas ir Harija vecmāmiņa, ne Harija tēvu princi Čārlzu.

Čārlzs un Harija vecākais brālis princis Viljams šodien pievienojās karalienei viņas privātajā Sandringemas muižā, Anglijas austrumos, lai sarunās ar Hariju atrisinātu krīzi, ko izraisījis prinča negaidītais paziņojums.

93 gadus vecā karaliene raksturoja sarunas kā ļoti konstruktīvas un sacīja, ka viņa un ģimene "pilnībā atbalsta Harija un Meganas vēlmi radīt jaunu dzīvi kā jaunai ģimenei".

"Lai gan mēs būtu devuši priekšroku tam, ka viņi paliek pilna laika karaliskās ģimenes strādājošie locekļi, mēs cienām un saprotam viņu vēlmi dzīvot neatkarīgāku dzīvi kā ģimenei, vienlaikus paliekot vērtīgai manas ģimenes daļai," paziņoja karaliene.

"Harijs un Megana ir skaidri likuši saprast, ka nevēlas paļauties uz valsts finansējumu savā jaunajā dzīvē," viņa piebilda.

"Tādēļ panākta vienošanās, ka būs pārejas periods, kurā Saseksas hercogs un hercogiene pavadīs laiku Kanādā un Lielbritānijā," paziņoja Elizabete II.

"Šie ir sarežģīti jautājumi, kas manai ģimenei jāatrisina, un vēl paveicams zināms darbs, bet es esmu lūgusi pieņemt gala lēmumus tuvākajās dienās," norādīja karaliene.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Varbūt atgādināja, kas notika ar Diānu.

14.janvāris Atbildēt

Prieks,ka daži negrib būt parazīti.

14.janvāris Atbildēt

Karaļnams UK ne tikai tērē lielas summas sevis uzturēšanai bet arī kko pelna tikai ar to vien, ka viņi ir. Viņi ir staigājošas reklāmas, viņus grib! Megana nevar pieņemt, ka vienmēr būs aiz kāda, tajā pašā laikā viņai nav ne tās stājas, ne šarma, lai godam nestu titulu un visus klāt esošos pienākumus.

14.janvāris Atbildēt

Būtu nu savu aprobežotību pie sevis paturējusi. Megana ir lieliska visās nozīmēs - skaista, gudra, izglītota, laba oratore, vīra mīlēta, starojoša un sirsnīga. Un Tev līdzīgiem aprobežotiem purniem tas nepatīk, jo labi redz, cik paši stulbi, arī karaļnamā. Tāpēc arī viņu "noēda". Bet nepriecājieties par agru.

14.janvāris Atbildēt
Iveta Bite > maria

Maria dura. Nigeru piekritēja

15.janvāris Atbildēt

Megana nav un nekad nebūs lēdija! Viņa ir kašķe ar sliktu raksturu. Tēvu publiski atstūma tik tāpēc, ka tas zinājās savu vietu un nelecās figurēt tais slavenajās kāzās. No Meganas pamazām novēršas visi, kas ar viņu vairāk kontaktējušies. manuprāt, nevis viņi paši "izvēlējušies dzīvot". bet viņus beidzot izstūma uz to vietu, ko viņiem jāaizņem. Pat bērnu viņi nokristīja suņa vārdā- Arčijs! Arturs ir cilvēka vārds! Mājās sauc kā gribi, bet te- ha! Saseksas jaunais hercogs Arčijs. Un par "noēšanu", tad pati Negana noēdīs jebkuru bez sāls. Tagad viņa būs pie vietas. Un tituls arī tiks zaudēts, jo tas viņai nepiestāv un nepienākas.

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:54

Jaunākās diskusijas