Dziedātāja Adriana Miglāne atklāj, ar ko sirgst jau 9 gadus

tautaruna.lv 18.jan
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Jaunā dziedātāja Adriana Miglāne, kura atpazīstamību iemantoja šovā "X faktors", saviem faniem atklājusi, kā viņa deviņus gadus sadzīvo ar veģetatīvo distoniju.

Adriana visai bieži atklāj savas ikdiena ne tikai pozitīvo pusi, parādot, ar ko meitenei nākas sadzīvot. Šoreiz Instagram ievietotā video dziedātāja atbildējusi uz sekotāju jautājumiem par veģetatīvo distoniju.

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

"Es centos pastāstīt, kāda ir mana personīgā pieredze, bet droši komentārā rakstiet arī par savu pieredzi! Ceru,ka varēju jums palīdzēt!" iedrošina Adriana.

Jaunā dziedātaja atklāj, kaviņai veģetatīvā distonija izpaužas panikas lēkmju veidā, kuras var uznākt jebkurā brīdī.

"Lēkmes rodas no domām - sadomājies, sastresojies, sāk trīcēt rokas un paliek slikti," skaidro Adriana, kura norādā, ka lēkmes izraisa prāts, jo fiziski cilvēkam viss ir kārtībā, bet ir sajūta, ka paliek slikti.

Kā zināms, Adriana Miglāne bija viena no trim pirmā Latvijas “X Faktora” finālistiem, līdz ar Līgu Rīderi un Arturu Gruzdiņu, kurš beigās plūca uzvaras laurus. Jaunā dziedātāja iedziedājus dziesmas gan pati, gan kopā ar citiem latviešu māksliniekiem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Iesaku tev jogu meditāciju un seno Indiešu zinātni par cilvēku.

19.janvāris Atbildēt

Ak šausmas! Vai tiešām tas ir jāliek ziņās? Jums vispār līdzjūtības nav! Lieciet taču mieru meitenei! Vai tiešām katrs "sīkums" ir jāizstāsta visai Latvijai? Kauns!!! Tie, kas gribēs, paši atradīs. Nevajag šādas lietas bāzt acīs!

19.janvāris Atbildēt

Kas lūdzu ir šis radijums?

20.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:47

Jaunākās diskusijas