Elizabete II sasauc ārkārtas ģimenes tikšanos

Baiba Puriņa 12.jan
 
AFP / Scanpix / LETA
Karaliene ir sapulcējusi Čārlzu, Viljamu un Hariju, lai apspriestu Saseksas hercogu šokējošo lēmumu atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas, raksta "Mirror".

Šī būs pirmā reize, kad ģimene sanāks vienkopus pēc Harija un Meganas skaļā lēmuma paziņošanas pagājušajā nedēļā. Elziabete II pavēlējusi sasaukt ārkārtas sapulci, lai apspriestu augošo krīzi karaļnamā.

Karaliskās ģimenes pārstāvji tagad cenšas saprast, kā rīkoties ar Harijas un Meganas paziņojumu.

Jau vēstīts, ka īpaši sarūgtināts par Harija lēmumu ir princis Viljams, kurš paudis nožēlu, ka tagad ar brāli atsvešināsies. Saskaņā ar "Sunday Times", Viljams draugam atzinis, ka visu mūžu ir atbalstījis Hariju, bet šobrīd to nespēj, jo abi pārstāv atšķirīgus viedokļus. Viņš atklāj, ka vēlas, lai visi "spēlētu vienā komandā".

Komentē 4

 
Anonīms
 

Elizabete pati vainīga. Noniecināja un izgrūda no ģimenes Hariju ar sievu un bērnu. Jau raksta Titulbildē redzami viņas mīlulīši starp kuriem Harija nav. Es arī aizietu no tādas saucamās "ģimenes". Tagad nu kod elkonī-vilciens ir aizgājis un tādas ārkārtas (ģimenes?)sasaukšanas vairs neko nelīdzēs.

13.janvāris Atbildēt

Piekrītu Maijas viedoklim. Un galu galā nedrikst būt tāda nolemtiiba, ka esi piedzimis karaliskā ģimenē, tad visa dzive automātiski ir kā uz paplātes gan presei, gan visiem pārējiem. Jābūt iespējai izvēlēties. Harija lēmumu cilvēcigi var saprast.

13.janvāris Atbildēt

Pirmkārt, Meganas rīcība ar dēlēnu nebija adekvāta. Slēpa no vistuvākajiem, bet Āfrikā demostrēja pa labi un kreisi. Otrkārt, atteikšanās no viesošanās pie vecmāmińas Ziemassvētkos. Treškārt- izaicinošā noteikumu pārkāpšana(kā nikiga skolniece). Nu un tad jau līgums ar Disneja studiju...

13.janvāris Atbildēt

Forša ģimenīte, kur vecmāmiņas tikšanàs ar mazbērniem ir oficiāla tikšanās lol

Viņi tak visi gan jau morāli atsaldēti kopš dzimšanas, jo nekad nav piedzīvojuši normālu ģimenes dzīvi

13.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:16

Jaunākās diskusijas