"Kad aizkustinājuma un laimes asaras acīs"; Liene Kiviča atrāda savu kāzu kleitu

tautaruna.lv 7.janvāris 2020, 18:51
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Jau vēstījām, ka piektdien, 3. janvārī, mūziķis Andris Kivičs apņēma par sievu savu izredzēto Lieni Skulmi. Pāris turpina sociālajos tīklos dalīties ar skaistās dienas mirkļiem un neslēpj aizkustinājumu.

"Kad aizkustinājuma un laimes asaras acīs... " pie foto, kurā redzama līgavas kleitā, raksta Liene Kiviča, veltot pateicības vārdu kāzu kleitu salonam un pasākuma fotogrāfam.

View this post on Instagram

A post shared by Liene Kiviča � (@lienekivica) on

Liene pateicās visiem iesaistītajiem cilvēkiem, kuri ar savu pozitīvo attieksmi un mīļumu padarīja viņas un Andra kāzu dienu neaizmirstamu.

View this post on Instagram

A post shared by Liene Kiviča � (@lienekivica) on

View this post on Instagram

A post shared by Liene Kiviča � (@lienekivica) on

"3. janvārī man bija visskaistākā līgava (priekš manis)pasaulē. Tagad viņa ir visskaistākā sieva pasaulē. Paldies Aivita Dumberga par rūpēm, laipnību, draudzību, sirsnīgi attieksmi un mīlestību, ko saņēmām!" pateicības vārdus vedējmātei velta arī mūziķis.

Jau vēstīts, ka pēc tam, kad oficiāli šķirta bijušā basketbolista, dziedātāja un raidījuma vadītāja Andra Kiviča laulība ar bijušo sievu Madaru, Liene un Andris paziņoja par saderināšanos. Pēc attiecību nostiprināšanas juridiski Liene pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Lieni Kiviču.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas