Oļegs Fiļs sajūsmā par savas draudzenes hobiju

Viktorija Gabrjuna 26.decembris 2019, 14:33
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Miljonāra, bijušā ABLV Bank līdzīpašnieka Oļega Fiļa mīļotā sieviete Kristīne Jelinska ir aizrāvusies ar gleznošanu, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Miljonāra līgavas skaistais hobijs" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kristīne atklāj, ka, lai gan mākslinieciskās izpausmes nav viņas stiprā puse, viņa glezno jau četrus mēnešus.

Fiļa draudzene priecājas, ka māja pakāpeniski piepildās ar pašas radītiem mākslas darbiem, bet, ko ar tiem iesākt, viņa vēl nav izlēmusi.

Mīļotais vīrietis ir sajūsmā, ka Kristīne sev atradusi radošu vaļasprieku, taču neslēpj - viņš priecātos, ja šis hobijs nebūtu tik laikietilpīgs.

"Es negleznoju mājās un Oļegs ir greizsirdīgs, ka tagad mazāk laika veltu viņam," piebilst Kristīne.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Arkartigi interesanti!ja iepriekseja kundze bija vinzine ,tad si-makslas milotaja.Nu ,malacis,pratigs tas milotais virietis-pazist "drebi',turpmak butu interesanti zinat vel par si kunga personigas dzives peripetijas Nav ko apstaties ,vajag vairak variaciju par kunga milas lietam.

28.decembris 2019, 2:42 Atbildēt

Nav ne pirmā, ne pēdējā, kad kļūstot par turīga veča draudzeni, laulāto, sāk nodarboties ar izklaidējošiem hobijiem. Pašai par dzīvošanas praktisko pusi vairs īpaši nav jādomā.

28.decembris 2019, 13:29 Atbildēt

Puse no izbijušām skaistumkaralienēm aiz garlaicīgas par pašsludinātām māksliniecem. Uzzīmē divus banānus un īstena gleznotāja gatava :)

29.decembris 2019, 14:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:16

Jaunākās diskusijas